Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. sprzedaży i komercjalizacji

Pracodawca: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa Numer referencyjny: 158732 Data publikacji: 17 czerwca 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż, Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Twoje zadania:

  • Wsparcie zespołu w relacjach z klientami i partnerami biznesowymi, w tym: przygotowywanie prezentacji handlowych i promocyjnych, organizowanie spotkań na terenie Instytutu, organizacja wyjazdów
  • Realizacja zadań handlowo-promocyjnych poprzez udział w konferencjach i targach branżowych w Polsce i za granicą
  • Obsługa zapytań i współpraca przy przygotowywaniu ofert handlowych
  • Monitorowanie aktualnych potrzeb rynku, ofert, ogłoszeń, przetargów i analizowanie konkurencji
  • Wsparcie w planowaniu i raportowaniu działań Departamentu Sprzedaży i Komercjalizacji
  • Aktualizacja baz danych tworzonych w ramach działalności Departamentu
  • Obsługa wewnętrznych systemów administracyjnych
  • Inne prace biurowe związane z realizowanymi projektami

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość programu MS PowerPoint lub innych narzędzi umożliwiających przygotowanie prezentacje
  • Komunikatywność i umiejętność prezentacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność efektywnego działania pod presją czasu
  • Znajomość zagadnień lub hobbystyczne zamiłowanie do działań
  • wchodzących w ofertę Instytutu będzie dodatkowych atutem

Mile widziane:

  • Doświadczenie w prowadzeniu działań handlowych
  • Znajomość tematyki związanej z ochroną własności intelektualnej
  • Doświadczenie w zakresie przygotowywania analiz biznesowych
  • Znajomość branży, w której funkcjonuje Instytut

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pakiet opieki medycznej
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Dofinansowanie do wakacji
  • Dofinansowanie wyjazdów zorganizowanych dla dzieci
  • Dofinansowanie do wypoczynku w ośrodku wypoczynkowym
  • Dodatkowe świadczenia pieniężne z okazji świąt
  • Preferencyjne pożyczki mieszkaniowo-remontowe
  • Możliwość bezpłatnego ładowania samochodów elektrycznych
  • Dofinansowanie III filaru emerytalnego
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Dofinansowanie do zakupu okularów
  • Atrakcyjny program poleceń pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (6:00-10:00)
  • Rowerowania - zadaszone miejsce na rowery, suszarnie, prysznice, przebieralnie oraz miejsce do serwisowania rowerów

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce, Wabtec, Baker Hughes, wspierając jednocześnie przemysł krajowy z sektorów: lotniczego, kosmicznego, energetycznego, samochodowego i wielu innych. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu. W ramach Instytutu Lotnictwa działają również certyfikowane przez EASA Organizacja Produkująca
i Obsługowa.