Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Młodszy specjalista laboratoryjny / Specjalista laboratoryjny

Pracodawca: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa Numer referencyjny: 138611 Data publikacji: 21 grudnia 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Badania naukowe
Przemysł i inżynieria: Chemia, chemia fizyczna, fizyka

Opis stanowiska

Na czym będzie polegała rola?

Poszukujemy utalentowanego inżyniera, który dołączy do prężnie rozwijającego się Laboratorium Wymiany Ciepła i Mechaniki Płynów. Jego główne zadania będą obejmowały wsparcie operacyjne dla procesów realizowanych w laboratorium. Kandydat będzie odpowiedzialny za realizację procesu zakupowego, przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz tworzenie i implementację standardów ISO 17025. Wraz z rozwojem doświadczenia, kandydat będzie wdrażany w realizację testów oraz kontakt z klientami.

Będziesz pracował nad:

  • Realizacją procesu zakupowego – kontakt z dostawcami, zamówienia, obsługa faktur
  • Przygotowaniem dokumentacji technicznej tj: rysunków technicznych, instrukcji, raportów, prezentacji
  • Wsparciem procesu certyfikacji laboratorium oraz wsparciem w utrzymaniu systemu jakości ISO PN-EN ISO/IEC 17025
  • Identyfikowaniem usprawnień oraz wdrażaniem ich w codzienną prace laboratorium
  • Wsparcia dla inżynierów testowych podczas realizacji testów

Wymagania

Czego oczekujemy ?

  • Wykształcenia wyższego inżynierskiego (preferowane Inżyniera Chemiczna, Mechanika lub pokrewne)
  • Umijętności efektywnej komunikacji interpersonalnej, szczególnie w kwestii przekazywania informacji technicznych
  • Nastawienia na współpracę, pracę zespołową oraz otwartosć na zmianę
  • Samodzielności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Biegłej znajomości pakietu MS Office (szczególnie Excel i Power Point)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej lub środowisku produkcyjnym
  • Znajomość normy ISO PN-EN ISO/IEC 17025
  • Znajomość normy ISO PN-EN-ISO-5167
  • Certyfikat SEP (G1E, G2E)

Oferujemy

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Pakiet opieki medycznej
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Dofinansowanie do wakacji
  • Dofinansowanie wyjazdów zorganizowanych dla dzieci
  • Dofinansowanie do wypoczynku w ośrodku wypoczynkowym
  • Dodatkowe świadczenia pieniężne z okazji świąt
  • Preferencyjne pożyczki mieszkaniowo-remontowe
  • Możliwość bezpłatnego ładowania samochodów elektrycznych
  • Dofinansowanie III filaru emerytalnego
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Dofinansowanie do zakupu okularów
  • Atrakcyjny program poleceń pracowników
  • Spotkania integracyjne
  • Premie motywacyjne
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (6:00-10:00)
  • Rowerownia - zadaszone miejsce na rowery, suszarnie, prysznice, przebieralnie oraz miejsce do serwisowania rowerów

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce, Wabtec, Baker Hughes, wspierając jednocześnie przemysł krajowy z sektorów: lotniczego, kosmicznego, energetycznego, samochodowego i wielu innych. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu. W ramach Instytutu Lotnictwa działają również certyfikowane przez EASA Organizacja Produkująca
i Obsługowa.