Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Product Manager - Specjalista ds. zarządzania ofertą

Pracodawca: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa Numer referencyjny: 122591 Data publikacji: 26 lipca 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo, Kursy, szkolenia

Opis stanowiska

Opis stanowiska / Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad ofertą produktów i usług Instytutu oraz jej aktualnością
  • Strukturyzacja oferty Instytutu pod kątem jej wykorzystania po stronie klienta
  • Koordynacja procesów przygotowania materiałów takich jak reklamy produktowe, katalogi, prezentacje i strona internetowa
  • Inicjowanie i nadzór działań promocyjno-sprzedażowych
  • Przygotowywania analiz dotyczących podległej oferty w tym analiz rynkowych i sprzedażowych
  • Współtworzenie polityki cenowej produktów i usług
  • Wdrażanie rozwiązań wspomagających zarządzanie wiedzą i sprzedażą w organizacji

Wymagania

Wymagania:

  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywność i umiejętność prezentowanie własnej pracy
  • Skrupulatność w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie zbierania i agregacji wiedzy i danych
  • Doświadczenie w zakresie przygotowywania analiz produktowych i rynkowych
  • Znajomość tematyki związanej z branżą lotniczą, kosmiczną lub dronów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznym środowisku

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie na życie;
  • dofinansowanie do karty Multisport;
  • dofinansowanie do wypoczynku;
  • rowerownia - zadaszone miejsca na rowery, suszarnie, przebieralnie, prysznice oraz miejsce do serwisowania rowerów.

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce, Wabtec, Baker Hughes, wspierając jednocześnie przemysł krajowy z sektorów: lotniczego, kosmicznego, energetycznego, samochodowego i wielu innych. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu. W ramach Instytutu Lotnictwa działają również certyfikowane przez EASA Organizacja Produkująca
i Obsługowa.

W związku z rozwojem Zespołu Technologii Kosmicznych, poszukujemy najlepszej osoby na stanowisko: inżyniera ds. programowania systemów wbudowanych