Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Staż w dziale Administracyjno - Operacyjnym

Pracodawca: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa Numer referencyjny: 127940 Data publikacji: 17 września 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • wsparcie pracowników firmy w codziennych zadaniach
  • dbanie o prawidłowy przebieg dokumentów
  • rozliczanie faktur
  • ścisła współpraca z managerami
  • obsługa klientów zewnętrznych

Wymagania

Nasze wymagania:

  • umiejętności komunikacyjnych i wysokiej kultury osobistej
  • umiejętności rozwiązywania konfliktów i sytuacji problemowych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny
  • bardzo dobra znajomość MS Office
  • umiejętności pracy w zespole
  • samodzielności i doskonałej organizacji pracy
  • kreatywności inicjatywności

Oferujemy

Oferujemy:

  • płatny staż w dziale Administracyjno - Operacyjnym
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • prywatna opieka medyczna
  • zapewniamy pakiet kompleksowych szkoleń wdrożeniowych i wsparcie Buddy'ego
  • elastyczne godziny pracy
  • posiadamy największą, firmową rowerownię w Polsce z pełnym wyposażeniem.

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce, Wabtec, Baker Hughes, wspierając jednocześnie przemysł krajowy z sektorów: lotniczego, kosmicznego, energetycznego, samochodowego i wielu innych. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu. W ramach Instytutu Lotnictwa działają również certyfikowane przez EASA Organizacja Produkująca
i Obsługowa.

W związku z rozwojem Zespołu Technologii Kosmicznych, poszukujemy najlepszej osoby na stanowisko: inżyniera ds. programowania systemów wbudowanych