Więcej  ›
06.12.2021 06 grudnia 2021

Technik urządzeń sanitarnych / Hydraulik

Pracodawca: Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa Numer referencyjny: 134680 Data publikacji: 22 listopada 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Konserwacja instalacji sanitarnych (wod-kan, instalacje grzewcze, wentylacja i klimatyzacja itp.),
  • Usuwanie awarii oraz naprawy instalacji, montaż drobnych instalacji sanitarnych
  • Podejmowanie działań prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy,
  • Realizowanie przeglądów technicznych instalacji oraz urządzeń,
  • Kontrola stanu technicznego instalacji,

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie w zakresie instalacji sanitarnych (zawodowe lub średnie),
  • Doświadczenie w zawodzie w branży sanitarnej 3 lata,
  • Znajomość czytania dokumentacji technicznej
  • Podstawowa umiejętności obsługi komputera,
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dyżurów telefonicznych,
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność spawania, znajomość obsługi automatyki węzłów cieplnych i uprawnienia w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych do 1 kV i cieplnych,

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • prywatne ubezpieczenie na życie,
  • dofinansowanie do Karty Sport.

Wyślij swoją kandydaturę

Aplikuj poprzez stronę Pracodawcy (Kliknij tutaj)

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Lotnictwa należy do najnowocześniejszych placówek badawczych w Europie, o tradycjach sięgających 1926 roku. Instytut ściśle współpracuje ze światowymi potentatami przemysłu lotniczego, takimi jak: General Electric, Boeing, Airbus, Pratt & Whitney, Sikorsky, Rolls-Royce, Wabtec, Baker Hughes, wspierając jednocześnie przemysł krajowy z sektorów: lotniczego, kosmicznego, energetycznego, samochodowego i wielu innych. Głównymi obszarami badawczymi Instytutu są: technologie kosmiczne, silniki lotnicze i rakietowe, materiałoznawstwo, aerodynamika, technologie kompozytowe, projektowanie i badanie konstrukcji lotniczych, hałas lotniczy oraz badania z zakresu wydobycia ropy naftowej i gazu. W ramach Instytutu Lotnictwa działają również certyfikowane przez EASA Organizacja Produkująca
i Obsługowa.