Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Asystent w dziale BHP i Floty

Pracodawca: SIG Sp. z o.o. Numer referencyjny: 75232 Data publikacji: 10 czerwca 2022 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Transport: Logistyka

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Organizowanie oraz administrowanie szkoleń BHP
  • Przygotowywanie danych BHP dla Urzędu Statystycznego, świadczeń rehabilitacyjnych
  • Aktualizacja danych na Kanale Bezpieczeństwa Pracy na MS Teams
  • Pozyskiwanie danych w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska
  • Nadzór nad raportowaniem incydentów
  • Obsługa portalu eUDT dla urządzeń dozorowych tj. wózki widłowe, HDS, windy, wózki podwieszane
  • Obsługa dokumentacji wypadków: przy pracy, w drodze do pracy oraz realizacja dokumentacji na potrzeby ZUS
  • Prowadzenie rejestrów wypadków
  • Obsługa dokumentów i umów z obszaru Floty
  • Obsługa dokumentacji telefonii komórkowej
  • Obsługa dokumentacji z obszaru BHP

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku BHP lub w trakcie studiów podyplomowych z BHP
  • Znajomość podstawowych przepisów BHP
  • Znajomość standardów bezpieczeństwa pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Chęć rozwoju i nauki
  • Samodzielność, terminowość oraz bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy między 07:00 a 17:00 od poniedziałku do piątku
  • Duży zakres samodzielności i możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Pracę w firmie o dojrzałej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej bądź karty sportowej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Udział w programie wdrożeniowym nowego pracownika (wyposażenie w wiedzę niezbędna na danym stanowisku)
  • Program szkoleń e-learningowych z zakresu zasad funkcjonowania działalności
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków służbowych takich jak: telefon, laptop
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dużej międzynarodowej organizacji o rozproszonej strukturze
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Udział w Inicjatywach charytatywnych
  • Bezpieczne warunki pracy

SIG Sp. z o.o.

SIG jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych, obsługującym sektor budowlany i konstrukcyjny w całej Europie. Zapewnia Klientom porady wykwalifikowanych doradców, profesjonalną i szybką obsługę handlową poszerzoną o usługi transportowe, terminowe dostawy oraz pełny asortyment produktów. Gwarantuje sprawną obsługę na każdym etapie prowadzonych prac budowlanych i wykończeniowych.