Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Sprzedawca Wewnętrzny

Pracodawca: SIG Sp. z o.o. Numer referencyjny: 117914 Data publikacji: 06 marca 2023 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta
  • Przyjmowanie oraz rejestrowanie zamówień sprzedaży w wewnętrznym systemie
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Weryfikacja stanów magazynowych
  • Procesowanie potrzeb transportowych do osoby odpowiedzialnej za logistykę
  • Kompletowanie dokumentów sprzedaży

Firma SIG Sp. z o.o. oferuje między innymi pompy ciepła oraz przyjazne środowisku materiały budowlane.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczno – budowlane – mile widziane
  • Znajomość lokalnego rynku budowlanego
  • Znajomości produktów i rynku branży budowlanej i izolacyjnej – mile widziane
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność i rzetelność
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 16:00
  • Duży zakres samodzielności i możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Pracę w firmie o dojrzałej kulturze organizacyjnej
  • Możliwość skorzystania z opieki medycznej bądź karty sportowej
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Kompleksowy program szkoleń oraz warsztatów rozwijających kwalifikacje (produktowe, sprzedażowe i inne)
  • Udział w programie wdrożeniowym nowego pracownika (wyposażenie w wiedzę niezbędna na danym stanowisku)
  • Program szkoleń e-learningowych z zakresu zasad funkcjonowania działalności
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Udział w inicjatywach charytatywnych
  • Bezpieczne warunki pracy

SIG Sp. z o.o.

SIG jest wiodącym dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych, obsługującym sektor budowlany i konstrukcyjny w całej Europie. Zapewnia Klientom porady wykwalifikowanych doradców, profesjonalną i szybką obsługę handlową poszerzoną o usługi transportowe, terminowe dostawy oraz pełny asortyment produktów. Gwarantuje sprawną obsługę na każdym etapie prowadzonych prac budowlanych i wykończeniowych.