Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Grafik komputerowy

Pracodawca: SmallGIS Sp. z o.o. Numer referencyjny: Grafik komputerowy Data publikacji: 16 sierpnia 2018 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Planowanie przestrzenne: Architektura krajobrazu, zieleń miejska

Opis stanowiska

Główne obowiązki:
  • Tworzenie konkretnej grafiki komputerowej w oparciu o ustalone wytyczne;
  • Projektowanie i tworzenie materiałów marketingowych;
  • Projektowanie logotypów.

Wymagania

  • Znajomość pakietu Adobe – Photoshop, Indesign, Illustrator;
  • Znajomość zagadnień projektowania do druku;
  • Doskonała organizacja pracy własnej;
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacji i współpracy w zespole;
  • Dbałość o szczegóły;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i w piśmie.

Mile widziane:
  • Portfolio wykonanych dotychczas grafik;
  • Doświadczenie w projektowaniu graficznym;
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem stron internetowych (HTML, CSS, JavaScript);
  • Doświadczenie w konfiguracji CMS.

Oferujemy

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko;
  • Pełną wyzwań pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych pomysłów.

Inne informacje

Miejsce pracy – Kraków

Prosimy o nie przysyłanie ofert współpracy zdalnej.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

CV oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres: rekrutacja@smallgis.pl

SmallGIS Sp. z o.o.

firma z branży geoinformatycznej