Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Projektant Instalacji Klimatyzacji i Wentylacji

Pracodawca: Smart-HR Numer referencyjny: 3 Data publikacji: 21 listopada 2019 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

MART-HR - Jesteśmy Agencją Rekrutacyjną realizującą ambitne projekty rekrutacyjne dla naszych Klientów. Cechuje nas precyzja w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.

Dla naszego klienta – firmy projektowo-wykonawczej z branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, woj. śląskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Projektowanie instalacji klimatyzacji i wentylacji/HVAC,
  • Koordynację międzybranżową,
  • Współpracę z zewnętrznymi biurami projektowymi,
  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach z inwestorami i wykonawcami,
  • Wsparcie w przygotowaniu ofert handlowych i współpracę z innymi działami firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne, mile widziane na kierunku Inżynieria Środowiska,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku projektanta,
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej, w zakresie instalacji i urządzeń cieplnych, gazowych, wentylacyjnych, wodociągowych i kanalizacyjnych – będą dodatkowym atutem,
  • Praktyczna znajomość programu AutoCAD, pakietów VentPack i InstalSoft,
  • Znajomość programów Autodesk Revit i AutoCAD MEP,co będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w zespole i odpowiedzialności.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pracę na jedną zmianę w godzinach 6:00-14:00 od poniedziałku do piątku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pozytywną atmosferę pracy oraz pracę stałą, dająca możliwości rozwoju zawodowego.

Inne informacje

www.smart-hr.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez SMART-HR z siedzibą w Katowicach, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. 2018 r. poz. 1000). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom oraz innym podmiotom związanym z procesami rekrutacyjnymi. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Posiadamy wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 9901.

Smart-HR

Agencja rekrutacyjna