Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Asystent projektanta instalacji elektrycznych

Pracodawca: Smay Numer referencyjny: 98059 Data publikacji: 02 listopada 2022 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne

Opis stanowiska

Pracując w SMAY będziesz odpowiedzialny za:

  • przygotowywanie pełnej dokumentacji wykonawczej instalacji elektrycznych,
  • projektowanie tras kablowych,
  • projektowanie systemów automatyki urządzeń funkcjonujących podczas pożaru,
  • uzgodnienia projektowe z inżynierami na budowie,
  • weryfikację dokumentacji projektowej,
  • dbałość o poprawność, czytelność i spójność rozwiązań technicznych,
  • możliwy udział w testach urządzeń systemów automatyki pożarowej.

Tworzysz projekty, których efekty zobaczysz na żywo. W SMAY masz możliwość prefabrykacji, dlatego powstałe systemy i rozwiązania nie zostają tylko na papierze.

Wymagania

W pracy na tym stanowisku pomogą Ci:

  • wykształcenie techniczne,
  • umiejętność rysowania schematów elektrycznych,
  • dobrą znajomość programu AutoCAD.

Dodatkowo premiujemy za:

  • znajomość norm w zakresie prawa budowlanego,
  • wiedzę z zakresu specyfikacji urządzeń działających podczas pożaru,
  • doświadczenie zawodowe techniczne (mile widziane w obszarze projektowania szaf - ale niekonieczne!),
  • podstawową wiedzę z zakresu transmisji sygnałów,
  • znajomość wsCAD - mile widziane, ale niekonieczne!

Oferujemy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, w doświadczonym zespole,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku lub B2B,
  • współpracę w firmie, która stawia na zespół oraz świetną atmosferę,
  • komfortowe i najnowocześniejsze biuro pod Krakowem (Podłęże k. Niepołomic),
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, kurs języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe),
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w dużych projektach,
  • możliwość dojazdu do pracy firmowym autobusem,
  • niezbędne narzędzia do realizacji zadań,
  • codzienne wsparcie Specjalistów,
  • praca w każdy piątek do 13.30.

Smay

Grupa SMAY - to szybko rozwijająca się firma, która od ponad 33 lat tworzy innowacyjne rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. Pracujemy lokalnie, zmieniając rzeczywistość globalnie w branży HVAC w Podłężu k. Niepołomic.

Lubimy jasne i trwałe relacje - dlatego w naszych zespołach znajdziesz osoby otwarte na nowe idee. Poszukujemy ludzi z pasją, pełnych energii, chcących realizować swoje zawodowe pasje. Rozwijamy się, dlatego czekamy na Twoją aplikacje!