Więcej  ›
29.11.2022 29 listopada 2022

Doradca Techniczny / Asystent Projektanta / Samodzielny Projektant

Pracodawca: Smay Numer referencyjny: 92563 Data publikacji: 30 września 2022 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Ekoprojekt, ekologia przemysłowa
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową, Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Pracując w SMAY będziesz odpowiedzialny za:

  • udział w wykonywaniu projektów oraz dobór techniczny urządzeń w zakresie instalacji wentylacyjnej oraz przeciwpożarowej,
  • opracowywanie koncepcji i dokumentacji technicznej systemów kontroli rozprzestrzeniania dymu oraz ciepła,
  • doradztwo techniczne w zakresie projektowania instalacji oraz realizacji inwestycji,
  • budowanie marki produktowej w zakresie rozwiązań systemowych SMAY,
  • czynny udział w tworzeniu standardów projektowych i doradczych na rynku krajowym (jak i także zagranicznym!),
  • bieżący udział w licznych szkoleniach oraz spotkaniach technicznych i marketingowych (m.in.. z architektami, rzeczoznawcami, projektantami czy firmami budowlanymi).

Każde CV traktujemy w pełni indywidualnie. W zależności od Twojego doświadczenia zawodowego - możemy zaproponować kilka ścieżek rozwojowych.

Dla osób bez dużego doświadczenia zawodowego w branży wentylacyjnej/HVAC - możemy zaproponować zadania z zakresu doradztwa technicznego, gdzie zdobędziesz bogate doświadczenie z zakresu wykonywania projektów instalacji wentylacji bytowej i pożarowej. U nas możesz nauczyć się pracować w Revicie.

Dla osób z większym doświadczeniem zawodowym w branży wentylacyjnej/HVAC - czekają na Ciebie zaawansowane projekty z zakresu wentylacji bytowej i pożarowej. W codziennej pracy będziesz aktywnie uczestniczyć w tworzeniu standardów projektowych na rynku krajowym/zagranicznym oraz realnie wpływać na budowanie naszej marki produktowej SMAY. U nas możesz nauczyć się pracować na programach do symulacji komputerowej CFD.

Wymagania

W pracy na tym stanowisku pomogą Ci:

  • wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej z zakresu: Inżynierii Środowiska),
  • znajomość branży HVAC w szczególności w obszarze systemów wentylacyjnych i przeciwpożarowych,
  • chęć pracy w obszarze projektowej lub/i realizacji doradztwa technicznego,
  • dobra organizacja pracy, samodzielność oraz duże chęci rozwoju,
  • postawa pro-aktywna w rozwiązywaniu problemów.

Dodatkowo, w zależności od Twojego doświadczenia zawodowego premiujemy za:

  • znajomość systemów wspierających projektowanie (AutoCAD, Revit - którego Cię nauczymy!),
  • umiejętność obsługi pracy na programach do symulacji CFD (mile widziane, ale nie konieczne!),
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (aby móc pracować z naszymi klientami zagranicznymi - mile widziane, ale nie konieczne!).

Oferujemy

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, w doświadczonym zespole,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku lub B2B,
  • współpracę w firmie, która stawia na zespół oraz świetną atmosferę,
  • komfortowe i najnowocześniejsze biuro pod Krakowem (Podłęże k. Niepołomic) lub w Warszawie,
  • możliwość pracy z innego miasta w Polsce, jeśli będzie taka możliwość,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, kurs języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe),
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w dużych projektach,
  • możliwość dojazdu do pracy firmowym autobusem,
  • niezbędne narzędzia do realizacji zadań,
  • codzienne wsparcie Specjalistów,
  • praca w każdy piątek do 13.30.

Wyślij swoją kandydaturę

Aplikuj poprzez stronę Pracodawcy (Kliknij tutaj)

Smay

Grupa SMAY - to szybko rozwijająca się firma, która od ponad 33 lat tworzy innowacyjne rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. Pracujemy lokalnie, zmieniając rzeczywistość globalnie w branży HVAC w Podłężu k. Niepołomic.

Lubimy jasne i trwałe relacje - dlatego w naszych zespołach znajdziesz osoby otwarte na nowe idee. Poszukujemy ludzi z pasją, pełnych energii, chcących realizować swoje zawodowe pasje. Rozwijamy się, dlatego czekamy na Twoją aplikacje!