Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Export Area Manager - ze znajomością języka angielskiego

Pracodawca: Smay Numer referencyjny: 133659 Data publikacji: 17 maja 2023 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Budownictwo i architektura: Termomodernizacja, izolacja, efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Pracując w SMAY będziesz odpowiedzialny za:

- tworzenie strategii sprzedażowej w podległym regionie,
- koordynowanie procesów związanych z eksportem produktów,
- realizację założonych celów sprzedażowych i marżowych,
- pozyskiwanie i współpraca z klientami zagranicznymi,
- budowanie długofalowych relacji biznesowych,
- prowadzenie negocjacji warunków i umów handlowych,
- aktywne pozycjonowanie i budowanie wizerunku firmy,
- uczestnictwo w wyjazdach służbowych, udział w spotkaniach biznesowych, targach zagranicznych.

Wymagania

W pracy na tym stanowisku pomogą Ci:

-znajomość języka angielskiego (w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację werbalną i pisemną),
-postawa pro-aktywna w rozwiązywaniu problemów,
-komunikatywność oraz otwartość na ludzi,
-chęć rozwoju i samodzielność w działaniu operacyjnym,
-gotowość do wyjazdów służbowych.

Dodatkowo premiujemy za:

-wykształcenie techniczne - mile widziane, ale niekonieczne!
-znajomość branży wentylacyjnej/chłodniczej/zabezpieczeń ppoż. - mile widziane, ale niekonieczne!
-umiejętność czytania dokumentacji technicznej w obszarze HVAC i znajomość AutoCAD,
-motywacja do osiągania celów sprzedażowych,
-entuzjazm do nowych doświadczeń zawodowych,
-znajomość drugiego języka – mile widziane, ale niekonieczne!,
-dobra znajomość MS Office,
-prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Co proponujemy:

-ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, wchodzącej na rynki zagraniczne,
-atrakcyjną współpracę na podstawie umowy o pracę lub B2B,
-pracę w firmie, która stawia na zespół oraz świetną atmosferę,
-komfortowe i nowoczesne biuro pod Krakowem (Podłęże k. Niepołomic),
-atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, kurs języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe),
-dofinansowanie do posiłków w ramach firmowej kantyny,
-możliwość dojazdu do biura firmowym autobusem,
-szkolenia oraz możliwości szerokiego rozwoju,
-niezbędne narzędzia do realizacji zadań,
-codzienne wsparcie specjalistów,
-pracę w każdy piątek do 13:30.

Smay

Grupa SMAY - to szybko rozwijająca się firma, która od ponad 33 lat tworzy innowacyjne rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. Pracujemy lokalnie, zmieniając rzeczywistość globalnie w branży HVAC w Podłężu k. Niepołomic.

Lubimy jasne i trwałe relacje - dlatego w naszych zespołach znajdziesz osoby otwarte na nowe idee. Poszukujemy ludzi z pasją, pełnych energii, chcących realizować swoje zawodowe pasje. Rozwijamy się, dlatego czekamy na Twoją aplikacje!