Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Konstruktor / Manager produktu

Pracodawca: Smay Numer referencyjny: 108269 Data publikacji: 05 stycznia 2023 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria materiałowa

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie urządzeń oraz komponentów w zakresie instalacji wentylacyjnej,
  • opracowywanie pełnej dokumentacji technicznej (modele 3D, rysunki wykonawcze i złożeniowe),
  • poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie wprowadzenia usprawnień jakościowych/kosztowych,
  • współpracę z produkcją i działami odpowiedzialnymi za produkt,
  • współpracę z jednostkami badawczymi w procesach certyfikacyjnych i badawczych,
  • przygotowywanie wizualizacji do celów marketingowych,
  • wsparcie sprzedaży – rola eksperta w zakresie realizowanych konstrukcji.

Wymagania

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji)
  • dobra znajomość zagadnień związanych z rysunkiem 3D
  • praktyczna umiejętność projektowania w SolidWorks (lub podobnym)
  • umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość języka angielskiego (do czytania/rozumienia dokumentacji technicznej)
  • kreatywność i innowacyjność.

Mile widziane

  • znajomość branży wentylacyjnej (mile widziane, ale nie konieczne!)
  • doświadczenie na stanowisku konstruktora lub pokrewnym związanym z projektowaniem i/lub produkcją urządzeń
  • świadectwo ukończenia kursów SolidWorks: Zaawansowane części, Zaawansowane modelowanie złożeń, Arkusze blach, Rysunki (mile widziane, ale nie konieczne!)
  • samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania oraz umiejętność realizacji zadań pod presją czasu,
  • komunikatywność oraz otwartość na ludzi,
  • prawo jazdy kat B.

Oferujemy

To oferujemy

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, w doświadczonym zespole konstruktorskim
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie, która stawia na zespół oraz świetną atmosferę,
  • komfortowe i najnowocześniejsze biuro pod Krakowem (Podłęże k. Niepołomic),
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, kurs języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe),
  • możliwość dojazdu do pracy firmowym autobusem,
  • szkolenia oraz możliwości szerokiego rozwoju,
  • niezbędne narzędzia do realizacji zadań,
  • codzienne wsparcie specjalistów,
  • pracę w każdy piątek do 13:30.

Smay

Grupa SMAY - to szybko rozwijająca się firma, która od ponad 33 lat tworzy innowacyjne rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. Pracujemy lokalnie, zmieniając rzeczywistość globalnie w branży HVAC w Podłężu k. Niepołomic.

Lubimy jasne i trwałe relacje - dlatego w naszych zespołach znajdziesz osoby otwarte na nowe idee. Poszukujemy ludzi z pasją, pełnych energii, chcących realizować swoje zawodowe pasje. Rozwijamy się, dlatego czekamy na Twoją aplikacje!