Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Letnia Praca Wakacyjna w SMAY

Pracodawca: Smay Numer referencyjny: 134962 Data publikacji: 24 maja 2023 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Termomodernizacja, izolacja, efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Letnia praca sezonowa na produkcji w SMAY.
W ramach naszej wakacyjnej pracy będziesz odpowiedzialny za:
  • współudział w tworzeniu naszych produktów
  • montaż prostych elementów
  • pakowanie gotowych produktów do wysyłki
Nie wymagamy CV! Wystarczy Twoja chęć oraz zaangażowanie. Płacimy za godziny!

Wymagania

  • Chcesz wykorzystać swoją wakacyjną przerwę, aby móc sobie dorobić?
  • Jesteś uczniem lub studentem szukającym współpracy nawet na miesiąc/dwa?
  • Nie boisz się wyzwań i chcesz zobaczyć jak wygląda praca na produkcji "od wewnątrz"?

Oferujemy

Praca wakacyjna w SMAY to:
  • współpraca krótkookresowa - nawet na miesiąc (z szansą na przedłużenie) w oparciu o umowę zlecenie lub praktyki absolwenckie
  • elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku (6-14, lub 14-22)
  • możliwość dojazdu do pracy firmowym autobusem
Chcesz się dowiedzieć więcej? Zadzwoń!

Infolinia rekrutacyjna SMAY: 502 162 973

Smay

Grupa SMAY - to szybko rozwijająca się firma, która od ponad 33 lat tworzy innowacyjne rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. Pracujemy lokalnie, zmieniając rzeczywistość globalnie w branży HVAC w Podłężu k. Niepołomic.

Lubimy jasne i trwałe relacje - dlatego w naszych zespołach znajdziesz osoby otwarte na nowe idee. Poszukujemy ludzi z pasją, pełnych energii, chcących realizować swoje zawodowe pasje. Rozwijamy się, dlatego czekamy na Twoją aplikacje!