Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Manager ds. Kluczowych Klientów/PH

Pracodawca: Smay Numer referencyjny: 134077 Data publikacji: 19 maja 2023 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Pracując w SMAY będziesz odpowiedzialny za:

  • kompleksową obsługę klientów B2B na wybranym obszarze,
  • doradztwo i wsparcie naszych Kluczowych Klientów w zakresie produktowym,
  • budowanie trwałych relacji i kontaktów,
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • dbanie o rozwój podległego regionu,
  • bieżące raportowanie i analizowanie wyników,
  • współpracę z innymi działami w firmie.

Wymagania

W pracy na tym stanowisku pomoże Ci:

  • doświadczenie w kontaktach z klientami oraz partnerami biznesowymi,
  • umiejętność pracy na celach sprzedażowych,
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne oraz komunikacyjne,
  • duża samodzielność w działaniu oraz wielozadaniowość,
  • postawa "can do" oraz proaktywność w rozwiązywaniu problemów,
  • wykształcenie sprzedażowe i/lub techniczne (najlepiej: inżynieria środowiska lub podobne),
  • czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Co proponujemy:

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się polskiej firmie, w doświadczonym zespole,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku lub B2B,
  • współpracę w firmie, która stawia na zespół oraz świetną atmosferę,
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, kurs języka angielskiego, ubezpieczenie grupowe),
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w dużych projektach,
  • dofinansowanie do posiłków w ramach firmowej kantyny,
  • niezbędne narzędzia do realizacji zadań,
  • codzienne wsparcie Specjalistów,
  • praca w każdy piątek do 13.30.

Smay

Grupa SMAY - to szybko rozwijająca się firma, która od ponad 33 lat tworzy innowacyjne rozwiązania z zakresu wentylacji i ochrony przeciwpożarowej. Pracujemy lokalnie, zmieniając rzeczywistość globalnie w branży HVAC w Podłężu k. Niepołomic.

Lubimy jasne i trwałe relacje - dlatego w naszych zespołach znajdziesz osoby otwarte na nowe idee. Poszukujemy ludzi z pasją, pełnych energii, chcących realizować swoje zawodowe pasje. Rozwijamy się, dlatego czekamy na Twoją aplikacje!