Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Dyspozytor/ka w Centrum Analiz Danych

Pracodawca: SmokeD sp. zo.o. Numer referencyjny: CAD2022 Data publikacji: 14 czerwca 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Ryzyko: Zagrożenia naturalne, ochrona przeciwpowodziowa
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

Będziesz analizować dane przychodzące z automatycznego systemu do wykrywania pożarów i na ich podstawie podejmować odpowiednie decyzje. Nasz system automatycznie generuje i przesyła dane opisowe, zdjęcia oraz mapy, a Ty na ich podstawie określasz, czy informacje o zagrożeniu są prawdziwe.

Wymagania

  • Biegłej obsługi komputera (przeglądarki internetowe, Office)
  • Dobrej obsługi telefonów (Android oraz iOS)
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (dyżury dzienne i nocne)
  • Spostrzegawczości
  • Skrupulatności
  • Język angielski będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość nauk przyrodniczych (leśnictwo, geografia, kartografia, GIS...) będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
  • Wszelkie potrzebne narzędzia: komputer, telefon
  • Spokojną atmosferę w pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju
  • Opiekę medyczną dla zdrowia
  • Kartę Multisport dla ruchu

Inne informacje

Czy słyszałeś o wielkich pożarach lasów w Kalifornii, Australii i na południu Europy? Pracujemy nad tym, aby się nie powtarzały, więc dołącz do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy: Dyspozytor/Dyspozytorka w Centrum Analiz Danych
Lokalizacja: Warszawa, Łopuszańska 32

SmokeD sp. zo.o.

Jesteśmy prężnym startup'em rozwijającym autorskie systemy do wczesnego wykrywania pożarów. Naszą misją jest ochrona zwierząt i przyrody. W miejscach, takich jak Kalifornia, Australia, Brazylia, instalujemy nasze detektory tam, gdzie pożary stanowią zagrożenie także dla ludzi.

Więcej o naszych działaniach w Polsce: http://www.smokedetectionsystem.com/

Więcej o naszej działaniach zagranicą: https://smokedsystem.com/