Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Doradca ds. Energii i Gazu

Pracodawca: SolarSpot S.A. Numer referencyjny: 189599 Data publikacji: 22 lutego 2024 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Ciepło, ciepłownictwo, Ropa, gaz i węgiel
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

  • Sprzedaż innowacyjnych produktów energetycznych i gazowych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw
  • Realizacja zadań związanych z procesem realizacji umów na energię i gaz, w szczególności zebraniu niezbędnej dokumentacji do podpisania umowy
  • Sprzedaż dodatkowych usług optymalizujących opłaty za zużycie energii
  • Dbanie i zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta
  • Okresowe i terminowe raportowanie wyników sprzedaży

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży energii elektrycznej i gazu ziemnego
  • wiedza z zakresu sprzedaży bezpośredniej oraz obsługi klienta biznesowego
  • zaangażowanie i determinacji w dążeniu do celu
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
  • znajomość rynku sprzedaży energii
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowym atutem będzie własny portfel Klientów

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (część stała oraz prowizyjna zależna od realizowanych wyników)
  • niezbędne narzędzia: samochód, laptop, telefon
  • stabilne zasady współpracy oraz terminową realizację płatności
  • szybką realizację procesów i elastyczne podejście
  • szkolenia z zakresu rynku energii i gazu
  • pełne wsparcie dla naszych pracowników i partnerów
  • wsparcie back office przy przygotowaniu i procesowaniu umów​

SolarSpot S.A.

O nas

Chcesz być częścią zespołu kierującego się przede wszystkim rozwojem i partnerstwem, który wykazuje się dużą elastycznością i wsparciem?
Jako firma na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo naszych Klientów i kompleksową obsługę inwestorów przy wsparciu know-how naszej kadry inżynieryjno-technicznej. Dzięki temu oferujemy wysoką jakość świadczonych usług i najwyższe oszczędności kosztów energii elektrycznej.
Jeżeli stawiasz na jakość usług, które oferujesz, chcesz działać, lubisz kontakt z Klientem, a atmosfera oraz elastyczność w pracy mają dla Ciebie znaczenie, to już dziś prześlij swoje CV!