Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. koordynacji montaży pomp ciepła

Pracodawca: Solenerga Sp. z o.o. Numer referencyjny: 25373 Data publikacji: 29 kwietnia 2021 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Ekonomia, finanse

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
  • Organizacja procesu realizacji instalacji PC;
  • Przygotowywanie zamówień sprzętu (dobór właściwych elementów);
  • Analiza i weryfikacja rozwiązań technicznych;
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych ekip instalatorskich i koordynacja ich prac;
  • Przygotowywanie kosztorysów i nadzór nad bilansem projektów.

Wymagania

  • Nasze wymagania
Udział w minimum 10 projektach instalacyjnych pomp ciepła;
Wiedza z zakresu hydrauliki i ogrzewnictwa;
  • Mile widziane
Wykształcenie wyższe techniczne - OZE, energetyka.

Oferujemy

To oferujemy
  • Elastyczna forma współpracy;
  • Możliwość rozwoju osobistego i awansu wraz z rozwojem firmy;
  • Ciekawe projekty, możliwość realizacji własnych pomysłów, szkolenia;
  • Opieka medyczna, spotkania i wyjazdy integracyjne;
  • Dobra atmosfera w miejscu pracy, startupowa kultura.

Solenerga Sp. z o.o.

Jesteśmy szybko rozwijającą się, ogólnopolską firmą, która specjalizuje się w budowie wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Nasza bogata oferta jest uzupełniana przez magazyny energii, stacje ładowania pojazdów, pompy ciepła oraz systemy klimatyzacji. Naszą markę budują franczyzobiorcy na terenie całej Polski- już na tę chwilę możemy pochwalić się 14 oddziałami!