Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. koordynacji montaży pomp ciepła

Pracodawca: Solenerga Sp. z o.o. Numer referencyjny: 41852 Data publikacji: 06 października 2021 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Ciepło, ciepłownictwo

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja procesu realizacji instalacji PC
  • Przygotowywanie zamówień sprzętu (dobór właściwych elementów)
  • Analiza i weryfikacja rozwiązań technicznych
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych ekip instalatorskich i koordynacja ich prac
  • Przygotowywanie kosztorysów i nadzór nad bilansem projektów

Wymagania

Nasze wymagania

  • Udział w minimum 10 projektach instalacyjnych pomp ciepła
  • Wiedza z zakresu hydrauliki i ogrzewnictwa

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe techniczne: OZE, energetyka

Oferujemy

To oferujemy:

  • Elastyczna forma współpracy
  • Premia zależna od wyników
  • Możliwość rozwoju osobistego i awansu, możliwość stworzenia własnego zespołu
  • Ciekawe projekty, możliwość realizacji własnych pomysłów, szkolenia
  • Opieka medyczna, spotkania i wyjazdy integracyjne
  • Dobra atmosfera w miejscu pracy, startupowa kultura

Solenerga Sp. z o.o.

Jesteśmy szybko rozwijającą się, ogólnopolską firmą, która specjalizuje się w budowie wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Nasza bogata oferta jest uzupełniana przez magazyny energii, stacje ładowania pojazdów, pompy ciepła oraz systemy klimatyzacji. Naszą markę budują franczyzobiorcy na terenie całej Polski - już na tę chwilę możemy pochwalić się 14 oddziałami!