Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. pozyskiwania ekip monterskich

Pracodawca: Solenerga Sp. z o.o. Numer referencyjny: 41849 Data publikacji: 06 października 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Ciepło, ciepłownictwo, Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

  • Publikacja gotowych reklam
  • Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń z zakresu współpracy
  • Kontakt telefoniczny z potencjalnymi ekipami monterskimi
  • Ustalanie warunków umowy
  • Podpisywanie umów

Wymagania

  • Podstawowa teoretyczna wiedza techniczna z zakresu hydrauliki
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe - student kierunków technicznych
  • Umiejętności organizacyjne

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w branży OZE
  • Umowę dopasowaną do Twoich potrzeb
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w fantastycznym zespole w komfortowym biurze - mamy owoce i stół do ping-ponga

Solenerga Sp. z o.o.

Jesteśmy szybko rozwijającą się, ogólnopolską firmą, która specjalizuje się w budowie wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych. Nasza bogata oferta jest uzupełniana przez magazyny energii, stacje ładowania pojazdów, pompy ciepła oraz systemy klimatyzacji. Naszą markę budują franczyzobiorcy na terenie całej Polski- już na tę chwilę możemy pochwalić się 14 oddziałami!