Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. gospodarki odpadami

Pracodawca: Anonimowy Numer referencyjny: POK/KIELCE/01 Data publikacji: 07 czerwca 2018 Lokalizacja: KIELCE - Świętokrzyskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Gospodarka odpadami: Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe, Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nowych klientów w zakresie gospodarki odpadami
  • Realizacja wyznaczonych celów handlowych w oparciu plan sprzedaży
  • Bieżąca analiza rynku pod kątem pozyskiwania i utrzymania klientów
  • Monitorowanie działań marketingowych, działań konkurencji oraz nadzór nad działaniami promocyjnymi i reklamowymi
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Administrowanie i prowadzenie dokumentacji, w tym: przygotowanie kalkulacji cenowych, ofert przetargowych i handlowych
  • Kontrolowanie jakości sprzedawanych usług

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub doradcy - klientów przemysłowych
  • Znajomość rynku
  • Znajomość zagadnień prawnych związanych z gospodarką odpadami
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych, długotrwałych relacji biznesowych z klientami
  • Sumienność i dobra organizacja pracy
  • Zaangażowanie i kreatywność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Excel
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat B

Oferujemy

  • Udział w ciekawych projektach i możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • Wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Umowa o pracę, warunki płacowe adekwatne do umiejętności, system prowizyjny (płaca zasadnicza+ prowizja)

Oferta anonimowa

Ten pracodawca chce pozostać anonimowy.