Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Pracodawca: Anonimowy Numer referencyjny: POK/KIELCE/02 Data publikacji: 17 października 2017 Lokalizacja: FAŁKÓW - Świętokrzyskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • Monitorowanie stanu prawnego w obszarze wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska;
  • Doradztwo wewnątrzzakładowe w obszarze wymagań prawnych z zakresu ochrony środowiska;
  • Sprawowanie nadzoru nad stosowaniem wymagań z zakresu ochrony środowiska w zakładzie;
  • Prowadzenie wewnętrznych ewidencji, rejestrów związanych z realizacją prawnych wymagań z zakresu ochrony środowiska;
  • Sporządzanie wymaganych przepisami prawa sprawozdań środowiskowych, raportów itp.;
  • Udział w prowadzonych w Spółce kontrolach organów administracyjnych oraz audytach zewnętrznych/wewnętrznych stron zainteresowanych w obszarze ochrony środowiska/gospodarki odpadami;
  • Reprezentowanie Spółki w sprawach dotyczących ochrony środowiska, w tym przed urzędami administracji publicznej w obszarze ochrony środowiska/gospodarki odpadami;
  • Podpisywanie, na poziomie wewnętrznym dokumentów ewidencyjnych i sprawozdawczych z zakresu ochrony środowiska.

Wymagania

Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomość przepisów związanych z ochroną środowiska oraz gospodarką odpadami;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz otwartość na współpracę;
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dokładność, rzetelność, terminowość, entuzjazm;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
Duży zakres samodzielności na zajmowanym stanowisku;
Niezbędne narzędzia pracy;
Praca w miłej i przyjaznej atmosferze.

Oferta anonimowa

Ten pracodawca chce pozostać anonimowy.