Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista BHP - Górny Śląsk

Pracodawca: SQD ALLIANCE SP Z O.O. Numer referencyjny: BHP/02/Górny Śląsk Data publikacji: 19 stycznia 2024 Lokalizacja: Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Zarządzanie jakością, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie szkoleń w obszarze bezpieczeństwa pracy,
  • opracowywanie i tworzenie dokumentacji z zakresu BHP zgodnie z przyjętymi standardami w firmie,
  • przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie BHP,
  • prowadzenie postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji powypadkowej,
  • udział w opracowywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego,
  • prowadzenie ewidencji oraz wszelkiej sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa w zakresie BHP,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. BHP w zakładzie produkcyjnym lub w branży budowlanej,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy,
  • uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej, praktyczna znajomość aspektów ppoż,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych SQDA,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w rozwijających się projektach na terenie Polski,
  • współpracę z liderami przemysłu, logistyki i usług,
  • wsparcie innowacyjności i samodzielności,
  • pakiet medyczny,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • doskonalenie języka angielskiego,

SQD ALLIANCE SP Z O.O.

SQD Alliance (dawniej Team Prevent Poland) dostarcza usługi oraz rozwiązania w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa, ochrony środowiska, zdrowia, rozwiązań informatycznych, wsparcia produkcyjnego oraz jakości dla wielu branż, w tym m.in. produkcyjnej, motoryzacyjnej, spożywczej, budowalnej, energetycznej oraz usługowej. SQD Alliance cieszy się zaufaniem ponad 2000 przedsiębiorstw i instytucji, a liczba przeszkolonych osób każdego roku to kilkanaście tysięcy.

Do chwili obecnej zespół SQD Alliance rozwinął się do liczby blisko 150 wyspecjalizowanych pracowników. W relacjach z nimi stawiamy przede wszystkim na współpracę i dialog. Uważamy, że dbając o rozwój pracowników i wzajemny szacunek, inwestujemy w rozwój firmy oraz przyjazną atmosferę, budując tym samym silny, zmotywowany zespół o wysokich kompetencjach zawodowych.