Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Outbound

Pracodawca: Stena Recycling Sp. z o. o. Numer referencyjny: Outbound Sales Data publikacji: 07 sierpnia 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców, Ewidencja, raporty, Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna

Opis stanowiska

Oferujemy pracę w pełnym wymiarze godzin u boku Eksperta rynku złomu stalowego, dużą dawkę wiedzy  recyklingu i odpadach oraz udział w ciekawych projektach związanych z analizą i przygotowaniem kierunków sprzedaży złomu stalowego dla spółki w Polsce

Będziesz pracować w zespole Outbound Sales. Do Twoich zadań będzie należała współpraca z kluczowymi partnerami biznesowymi, analizowanie wyników, szukanie nowych kierunków sprzedaży złomu stalowego, pomoc w pracach budżetowych i tworzeniu biznes planów, a także wsparcie kierowników liniowych w zarządzaniu klasyfikacją dostaw, produkcją i gospodarką magazynową w biznesie złomu stalowego.

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli chcesz poznać rynek odpadów i recyklingu, lubisz się uczyć i pracować w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym. Oczekujem, że komunikujesz się w języku angielskim, biegle pracujes w MS Excel, Power Point i Outlook, masz prawo jazdy kat B. i cenisz bezpieczną jazdę.

Oferujemy

  • indywidualny plan wdrożenia do pracy i opiekę mentorską doświadczonego lidera
  • płatny staż roczny i możliwość zatrudnienia po stażu na samodzielnym stanowisku
  • kartę sportową, ubezpieczenie na życie oraz medyczne na preferencyjnych warunkach
  • ciekawe szkolenia i warsztaty dot. m.in odpadów i recyklingu
  • narzędzia niezbędne do pracy: laptop i smartphone
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Stena Recycling Sp. z o. o.

STENA Recycling jest międzynarodową firmą o szwedzkich korzeniach. Dążymy do tego, by zmienić sposób w jaki ludzie żyją i pracują poprzez innowacyjny recykling. W Stena Recycling z pasją tworzymy i dostarczamy naszym klientom rozwiązania gospodarki odpadami przemysłowymi, przynoszące korzyści dla ich działalności i środowiska naturalnego.