Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Stena Recycling Sp. z o. o. Numer referencyjny: Specjalista ds. ochrony środowiska Data publikacji: 05 września 2019 Lokalizacja: Swarzędz k/Poznania - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty, Odpady i zanieczyszczenia przemysłowe, Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna

Opis stanowiska

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNA/Y ZA:

  • Kompleksową realizację zadań związanych z obsługą procesów z obszaru raportowania środowiskowego (np. prowadzenie jakościowo-ilościowej ewidencji odpadów, obrót dokumentami potwierdzającymi odzysk i recykling, sporządzanie raportów środowiskowych)
  • Nadzór nad decyzjami środowiskowymi spółki (monitorowanie terminów, aktualizacje)
  • Udział w kontrolach i audytach
  • Współpracę z właściwymi urzędami i instytucjami (np. przygotowywanie pism oraz wniosków o wydanie decyzji
  • Udział w prowadzonych przez Spółkę projektach na rzecz zrównoważonego rozwoju
  • Podejmowanie działań mających na celu wyeliminowanie potencjalnych nieprawidłowości
  • Udział w projektach konsultingowych dla klientów

Wymagania

SPEŁNISZ NASZE OCZEKIWANIA, JEŚLI:

  • Zdobyłaś/eś wykształcenie wyższe na kierunku ochrona środowiska lub pokrewne
  • Znasz regulacje prawne z zakresu ochrony środowiska
  • Interesują Cię obszary zrównoważonego rozwoju i gospodarki obiegu zamkniętego
  • Dobrze znasz i umiesz korzystać z funkcjonalności MS Office (gł. MS Excel oraz MS Outlook)
  • Jesteś gotowa/y do odbywania częstych podróży służbowych na terenie Polski
  • Cechuje Cię zaangażowanie i odpowiedzialność
  • Umiesz pracować pod presją czasu, jesteś skrupulatna/y i dokładna/y
  • Proponujesz nowe pomysły i doprowadzasz realizację zadań do końca
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim lub języku niemieckim (dodatkowy atut)
  • Masz i korzystasz z prawa jazdy kat. B (dodatkowy atut)

Oferujemy

KIEDY DOŁĄCZYSZ DO NAS, OTRZYMASZ:

  • Indywidualny plan wdrożenia do pracy
  • Ciekawe szkolenia i warsztaty dot. m.in. odpadów i recyklingu
  • Narzędzia niezbędne do pracy: laptop i smarthpone
  • Pracę w skandynawskiej firmie działającej w duchu zrównoważonego rozwoju
  • Kartę sportową, ubezpiecznie medyczne oraz na życie na preferencyjnych warunkach
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Stena Recycling Sp. z o. o.

STENA Recycling jest międzynarodową firmą o szwedzkich korzeniach. Dążymy do tego, by zmienić sposób w jaki ludzie żyją i pracują poprzez innowacyjny recykling. W Stena Recycling z pasją tworzymy i dostarczamy naszym klientom rozwiązania gospodarki odpadami przemysłowymi, przynoszące korzyści dla ich działalności i środowiska naturalnego.