Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Stena Recycling Sp. z o. o. Numer referencyjny: 09/ZRŚ Data publikacji: 11 września 2020 Lokalizacja: Swarzędz - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (Umowa na okres próbny, kolejna na rok) Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty, Recykling i odzysk surowców, Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna

Opis stanowiska

U NAS BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNA/Y ZA:
  • kompleksową realizację zadań związanych z obsługą procesów z obszaru raportowania środowiskowego, np. prowadzenie jakościowo-ilościowej ewidencji odpadów, obrót dokumentami potwierdzającymi odzysk i recykling, sporządzanie raportów środowiskowych
  • nadzór nad decyzjami środowiskowymi spółki (monitorowanie terminów, aktualizacje)
  • udział w kontrolach i audytach
  • współpracę z właściwymi urzędami i instytucjami (np. przygotowywanie pism oraz wniosków o wydanie decyzji)
  • udział w prowadzonych przez Spółkę projektach na rzecz zrównoważonego rozwoju

Wymagania

DOŁĄCZ DO NAS, JEŻELI:
  • zdobyłaś/eś wykształcenie wyższe na kierunku ochrona środowiska lub pokrewne
  • znasz regulacje prawne z zakresu ochrony środowiska (znajomość przepisów z zakresu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz transgranicznego przemieszczania odpadów jest dodatkowym atutem)
  • interesują Cię obszary zrównoważonego rozwoju i gospodarki obiegu zamkniętego
  • dobrze znasz i umiesz korzystać z funkcjonalności MS Office
  • cechuje Cię zaangażowanie, dokładność i odpowiedzialność
  • swobodnie komunikujesz się w j. angielskim
  • jesteś gotowa/y do odbywania podróży służbowych na terenie Polski (ok. 1-2 razy    w miesiącu)
  • masz i korzystasz z prawa jazdy kat. B (dodatkowy atut)

Oferujemy

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę, stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie wypłacane w terminie, miesięczne nagrody
  • indywidualny plan wdrożenia do pracy oraz wsparcie doświadczonych pracowników
  • karta sportowa, ubezpieczenie medyczne oraz na życie
  • udział w międzynarodowych projektach zrównoważonego rozwoju
  • szkolenia oraz kursy wewnętrzne i zewnętrzne

Inne informacje

Zapraszamy do aplikowania

Stena Recycling Sp. z o. o.

W naszym świecie nie ma bezużytecznych odpadów. Dostrzegamy wartość i nowe możliwości we wszystkim wokół nas. Wspólnie z Klientami zbieramy i poddajemy recyklingowi wszelkie odpady poprodukcyjne, dając materiałom nowe życie w kolejnych produktach. Dzięki temu gospodarowanie odpadami jest proste i korzystne dla przedsiębiorstw, a jednocześnie umożliwia zrównoważone korzystanie z ograniczonych zasobów naturalnych. Wspólnie tworzymy wartość. It starts here.