Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Pracodawca: STENA Recycling Sp. z o.o. Numer referencyjny: Specjalista ds. Ochrony Środowiska Data publikacji: 24 stycznia 2019 Lokalizacja: Swarzędz k/Poznania lub Warszawa - Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców
Zarządzanie środowiskiem: Prawo i przepisy

Opis stanowiska

  • Kompleksową realizację zadań związanych z obsługą procesów raportowania środowiskowego (np. prowadzenie jakościowoilościowej ewidencji odpadów, obrót dokumentami potwierdzającymi odzysk oraz recykling, sporządzanie raportów środowiskowych),
  • Nadzór nad decyzjami środowiskowymi spółki (monitorowanie terminów, aktualizacje),
  • Udział w kontrolach zewnętrznych, audytach wewnętrznych,
  • Współpracę z właściwymi urzędami i instytucjami,
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa oraz przygotowywanie informacji dla Zarządu Spółki,
  • Podejmowanie działań eliminujących potencjalne nieprawidłowości zgodnie z ISO.

Wymagania

  • Masz wykształcenie wyższe na kierunku ochrona środowiska lub pokrewne,
  • Z łatwością poruszasz się w przepisach prawych z ochrony środowiska,
  • Znasz średniozaawansowane funkcje MS Excel i MS Outlook,
  • Chcesz podróżować służbowo (do 3 razy/mc),
  • Jesteś odpowiedzialna/y, skrupulatna/y i komunikatywna/y,
  • Umiesz i lubisz pracować w zespole oraz pod presją czasu,
  • Dodatkowe atuty: angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o
  • pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • karta sportowa, ubezpieczenie medyczne oraz na
  • życie na preferencyjnych warunkach
  • ciekawe szkolenia i warsztaty wdrożeniowe oraz
  • rozwojowe, m.in. dot. ochrony środowiska,
  • recyklingu

STENA Recycling Sp. z o.o.

Stena Recycling jest liderem kompleksowych rozwiązań w dziedzinie gospodarowania odpadami, recyklingu oraz usług środowiskowych na rynku polskim i skandynawskim.

W oparciu o wiedzę ekspercką oraz wieloletnie doświadczenia w gospodarowaniu odpadami, jesteśmy odpowiednim partnerem dla firm reprezentujących różne branże przemysłu od motoryzacyjnej, elektronicznej po spożywczą oraz dla drukarni, centrów logistycznych i sieci handlowych. Poprzez innowacyjne podejście do procesu gospodarowania odpadami znajdujemy rozwiązania, które prowadzą do lepszego zarządzania zasobami firmy i zwiększenia poziomu wartości odzyskiwanych surowców.

Odzyskujemy i przetwarzamy wszystkie rodzaje odpadów w ramach trzech Obszarów Biznesowych: Metale Żelazne i Nieżelazne, Papier i Plastik oraz Odpady Niebezpieczne
i Inne. Naszym celem jest podniesienie poziomu recyklingu oraz ograniczenie ilości odpadów zmieszanych.

W 19 lokalizacjach w Polsce, każdego roku przetwarzamy 500 tysięcy ton odpadów pochodzących z działalności biznesowej i przemysłowej, uzyskując z nich nowe surowce. Przez ponad 75 lat działania na rynkach międzynarodowych kierujemy się filozofią CARE – dbałości o Klientów, Pracowników, Biznes, Środowisko i Społeczeństwo. Nasi Pracownicy i Klienci każdego dnia odkrywają wartość efektywnej gospodarki odpadami.

Wspólnie tworzymy wartość. It starts here.