Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Młodszy Specjalista/ka ds. Ochrony Środowiska

Pracodawca: Stołeczne Centrum Recyclingu Sp.z.o.o. Numer referencyjny: OCHRONA ŚRODOWISKA Data publikacji: 17 stycznia 2024 Lokalizacja: Konotopa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty, Recykling i odzysk surowców, Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna

Opis stanowiska

  • sporządzanie dokumentacji z zakresu ochrony środowiska (m.in. wnioski, sprawozdania, raporty)
  • pozyskiwanie nowych klientów i ich obsługa,
  • kontakt z urzędami i klientami firmy,
  • prowadzenie ewidencji odpadowej firmy oraz jej klientów (obsługa rejestru BDO),
  • nadzór nad prawidłowym magazynowaniem odpadów, etykietowanie odpadów,
  • śledzenie zmian przepisów prawa ochrony środowiska,
  • przygotowywanie niezbędnych danych dla opracowania informacji i sprawozdań z realizacji zadań,
  • bieżąca pomoc w realizacji projektów.

Wymagania

  • doświadczenia na podobnym stanowisku – minimum rok,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej , ale i umiejętności pracy w zespole,
  • zainteresowania w zakresie ochrony środowiska/ochrony przyrody,
  • chęci do pracy oraz nauki nowych rzeczy oraz doświadczenia w pracy biurowej min. pół roku,
  • dokładności, samodzielności w działaniu i odpowiedzialności;

Mile widziane doświadczenie w tworzeniu wniosków o uzyskanie pozwoleń na zbieranie i przetwarzanie odpadów oraz operatów ppoż.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w zgranym Zespole, gdzie liczymy się z Twoim zdaniem,
  • możliwość dołączenia do opieki medyczne/ubezpieczenia grupowego

Inne informacje

Nasza firma siedzibę ma w Konotopie, okolice Piastowa, Bronisz, Ożarowa Mazowieckiego, ale to również zaledwie kilka kilometrów od Warszawy.

Dołącz do NAS!!!

Wyślij swoją aplikację na adres praca@scr-recykling.pl

Stołeczne Centrum Recyclingu Sp.z.o.o.

Stołeczne Centrum Recyclingu Sp. z o.o. jest grupą kapitałową zarządzaną przez francusko-polski Zespół. W ciągu 16 lat działalności na polskim rynku wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze drukarni i przedsiębiorstw z branży papierniczej.