Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Ankieter Terenowy (woj. śląskie)

Pracodawca: Strefa Energii Numer referencyjny: 4/2023 Data publikacji: 26 czerwca 2023 Lokalizacja: Chrzanów - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii, Energetyka słoneczna, Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Obecnie w związku z możliwościami rynku odnawialnych źródeł energii oraz rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Ankieter Terenowy – PRACA NA TERENIE WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO I MAŁOPOLSKIEGO

Praca polega na:

  • Przeprowadzaniu ankiet z właścicielami domów jednorodzinnych
  • Pozyskiwaniu kontaktów do osób zainteresowanych tematem ankiety
  • Uzupełnianiu raportów dobowych z wykonanej pracy
  • Budowaniu dobrego wizerunku firmy w terenie

Wymagania

Wymagamy:

  • Prawo jazdy kat. B [ minimum 3 lata doświadczenia ]
  • Komunikatywności i pewność siebie
  • Minimum 6 godzin dziennie pracy w terenie [poniedziałek - piątek]
  • Dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

Oferujemy:

  • Samochód służbowy + karta paliwowa + telefon służbowy
  • Wynagrodzenie podstawowe [godzinowe] + prowizje [150zł - 300zł dziennie] + premie
  • Elastyczny grafik pracy [ praca między 8:00 - 20:00 ]
  • Szkolenie wdrożeniowe
  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju oraz realną możliwość objęcia stanowiska doradcy techniczno-handlowego, menedżerskiego

Strefa Energii

W Strefa Energii pomagamy ludziom oraz przyspieszamy postęp energetyczny! Stawiamy na ludzi proaktywnych, którzy z determinacją i zaangażowaniem będą zmieniali zastaną rzeczywistość. Zależy nam na współpracy z przedsiębiorczymi i dynamicznymi osobami, pełnymi optymizmu i pozytywnej energii, które w innowacyjny sposób podejdą do stawianych przed nimi zadań. Cenimy ludzi, którzy są gotowi kwestionować istniejące rozwiązania, myśleć nieszablonowo, przesuwać granice, zmieniać niemożliwe w rzeczywistość oraz potrafią szybko dostosowywać się do zmian. Strefa Energii jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. Każdy jest u nas mile widziany i tak samo ważny, niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, przekonań czy orientacji.  Jeśli te wszystkie wartości są Ci bliskie oraz chcesz, aby Twoja pasja i talenty pozwalały Ci rozwijać się razem z nami, z niecierpliwością czekamy na Ciebie! Nie możemy się doczekać, by poznać Twój punkt widzenia. Pomożemy Ci wykorzystać Twój potencjał! Dołącz do nas!