Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Pracownik Operacyjny – Operator Wózka Widłowego

Pracodawca: SUEZ Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: Września Data publikacji: 10 września 2018 Lokalizacja: Września - Wielkopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna, Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

Grupa SUEZ poszukuje obecnie kandydatów i kandydatek na stanowisko: Pracownik Operacyjny – Operator Wózka Widłowego.

W swojej pracy będziesz odpowiadać za:
  • Monitorowanie stanu zapełnienia pojemników na terenie zakładu produkcyjnego (wymiana i opróżnianie napełnionych pojemników oraz mycie i oklejanie ich).
  • Utrzymanie czystości na magazynie i w innych wyznaczonych miejscach.
  • Segregację surowców wtórnych.
  • Przygotowanie odpadów do wywozu z zakładu – segregowanie, pakowanie, ważenie, transport, załadunek, rozładunek pojemników.
  • Obsługę urządzeń do gromadzenia i transportu odpadów (wózek widłowy, prasy stacjonarne do kompaktowania surowców wtórnych).
  • Ręczne uszkadzanie odpadów i dzielenie ich na mniejsze części.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
  • Uprawnień do obsługi wózków jezdniowych.
  • Dokładności, sumienności.
  • Chęci do pracy, zaangażowania.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Mile widziane prawo jazdy kat B.

Oferujemy

Pracując z nami możesz liczyć na:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Regularnie wypłacane wynagrodzenie oraz odprowadzane składki do ZUS,
  • Finansowanie przez pracodawcę kursów i szkoleń na uprawnienia,
  • Odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej,
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę oraz grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Prywatną opiekę medyczną dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach,
  • Atrakcyjne świadczenia z funduszu socjalnego (np. bony świąteczne, dofinansowanie kolonii letnich dla dzieci).

Inne informacje

Jeśli uważasz, że ta oferta jest dla Ciebie i spełniasz nasze oczekiwania to aplikuj już dziś.

SUEZ Polska Sp. z o.o.

W Polsce jesteśmy obecni od 1992 roku. Na dzień dzisiejszy jesteśmy wiodącym operatorem na rynku gospodarki odpadami (komunalnymi, przemysłowymi i niebezpiecznymi) i utrzymania czystości.

SUEZ Polska to:

  • 25 punktów operacyjnych w kraju, w tym 5 w partnerstwie z miastami
  • 2 600 pracowników

  • Ponad 1 300 000 ton odpadów zagospodarowanych
    • ok. 750 000 ton odpadów komunalnych
    • ok. 550 000 ton odpadów przemysłowych

  • Blisko 2,3 mln osób korzystających z usług gospodarki odpadami
  • Własne instalacje w zakresie odzysku/unieszkodliwiania odpadów:
    • 4 zakłady produkcji paliw alternatywnych w Radomiu, Chorzowie, Rymaniu i Lublinie
(całkowita moc przerobowa ponad 350 000 ton rocznie)
    • 6 sortowni: w Szczecinie, Rymaniu, Szprotawie, Lublinie, Warszawie i Tomaszowie Mazowieckim
(całkowita moc przerobowa ponad 200 000 ton rocznie)
    • 5 kompostowni: w Krakowie, Szczecinie, Rymaniu, Chorzowie i Głogowie
    • 4 składowiska: w Tomaszowie Mazowieckim, Rymaniu, Szprotawie i Głogowie

Poznaj nasze wartości. Czy też się z nimi identyfikujesz?

  • Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy, która angażuje się w dbanie o dobro naszej planety. Promujemy odpowiedzialne zarządzanie z poszanowaniem otoczenia społecznego, norm prawnych i etycznych.

  • Jesteśmy ogólnopolską Grupą, która ma odwagę mówić i działać na rzecz idei zrównoważonego gospodarowania odpadami. Staramy się przy tym zapewniać swoim Pracownikom godny poziom życia i bezpieczne warunki pracy.

  • Jesteśmy lokalną firmą o wysokich wymaganiach wobec siebie i naszych kontrahentów. Chcemy się uczyć i rozwijać, by oferować coraz lepsze usługi wraz z postępem nowych technologii.

  • Jesteśmy wreszcie ludźmi ceniącymi relacje oparte na wzajemnym szacunku do siebie, Klientów i środowiska. Wierzymy w pracę zespołową i dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

Do naszej organizacji poszukujemy osób:

  • Z pasją i ciekawymi zainteresowaniami
  • Potrafiących stawiać sobie cele i aktywnie je realizować
  • Optymistycznie patrzących na świat
  • Lubiących pracę w zespole
  • Myślących twórczo
  • Szanujących różnorodność i środowisko naturalne
  • Ze znajomością języków obcych

Jeżeli identyfikujesz się z tym co my, to właśnie Ciebie szukamy!