Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Rekrutacja Przyszłości - dla studentów i absolwentów

Pracodawca: SUEZ Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: Rekrutacja Przyszłości - dla studentów i absolwentów Data publikacji: 03 listopada 2017 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Staż Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna
Zarządzanie środowiskiem: Prawo i przepisy
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zrównoważony rozwoj, CSR

Opis stanowiska

Jesteśmy firmą z branży ochrony środowiska, zajmujemy się gospodarką odpadami i gospodarką wodną, wszystko co robimy zmierza do ochrony dóbr naturalnych i wykorzystania surowców pozyskanych z odpadów. Dbamy o naszą planetę, wiemy jak to robić i działamy w tym obszarze wprowadzając na polski rynek innowacyjne technologie z całego świata.

Działamy razem dla naszego środowiska. Jeżeli ta idea jest Ci bliska, to dołącz do nas.

Zdobądź doświadczenie w jednym z następujących obszarów:
  • Ochrona Środowiska/Gospodarka Odpadami
  • BHP
  • Dział Prawny
  • Serwis/Administracja Budowlana
  • Księgowość/Finanse
  • Rozliczenia Klientów/Wsparcie Sprzedaży
  • Biuro Obsługi Klienta
  • Analiza Danych/Optymalizacja Procesów Operacyjnych

Wymagania

Dołącz do nas, jeśli:
  • Masz ambicje i chcesz uczyć się od ekspertów,
  • Chcesz realizować w pracy swoje pasje i zainteresowania,
  • Potrafisz stawiać sobie cele i aktywnie je realizować,
  • Znasz języki obce,
  • Potrafisz pracować w zespole.

Oferujemy

Proponujemy możliwość elastycznego zatrudnienia dla studentów, by mogli łączyć pracę ze studiami.

Proponujemy jasną ścieżkę kariery absolwentom, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe.

Dajemy Ci możliwość uczenia się od najlepszych, jesteś angażowany/a w ciekawe projekty, możesz poznać działalność jednej z największych na świecie firm z branży ochrony środowiska od środka.

SUEZ Polska Sp. z o.o.

W Polsce jesteśmy obecni od 1992 roku. Na dzień dzisiejszy jesteśmy wiodącym operatorem na rynku gospodarki odpadami (komunalnymi, przemysłowymi i niebezpiecznymi) i utrzymania czystości.

SUEZ Polska to:

  • 25 punktów operacyjnych w kraju, w tym 5 w partnerstwie z miastami
  • 2 600 pracowników

  • Ponad 1 300 000 ton odpadów zagospodarowanych
    • ok. 750 000 ton odpadów komunalnych
    • ok. 550 000 ton odpadów przemysłowych

  • Blisko 2,3 mln osób korzystających z usług gospodarki odpadami
  • Własne instalacje w zakresie odzysku/unieszkodliwiania odpadów:
    • 4 zakłady produkcji paliw alternatywnych w Radomiu, Chorzowie, Rymaniu i Lublinie
(całkowita moc przerobowa ponad 350 000 ton rocznie)
    • 6 sortowni: w Szczecinie, Rymaniu, Szprotawie, Lublinie, Warszawie i Tomaszowie Mazowieckim
(całkowita moc przerobowa ponad 200 000 ton rocznie)
    • 5 kompostowni: w Krakowie, Szczecinie, Rymaniu, Chorzowie i Głogowie
    • 4 składowiska: w Tomaszowie Mazowieckim, Rymaniu, Szprotawie i Głogowie

Poznaj nasze wartości. Czy też się z nimi identyfikujesz?

  • Jesteśmy częścią międzynarodowej Grupy, która angażuje się w dbanie o dobro naszej planety. Promujemy odpowiedzialne zarządzanie z poszanowaniem otoczenia społecznego, norm prawnych i etycznych.

  • Jesteśmy ogólnopolską Grupą, która ma odwagę mówić i działać na rzecz idei zrównoważonego gospodarowania odpadami. Staramy się przy tym zapewniać swoim Pracownikom godny poziom życia i bezpieczne warunki pracy.

  • Jesteśmy lokalną firmą o wysokich wymaganiach wobec siebie i naszych kontrahentów. Chcemy się uczyć i rozwijać, by oferować coraz lepsze usługi wraz z postępem nowych technologii.

  • Jesteśmy wreszcie ludźmi ceniącymi relacje oparte na wzajemnym szacunku do siebie, Klientów i środowiska. Wierzymy w pracę zespołową i dbamy o dobrą atmosferę w pracy.

Do naszej organizacji poszukujemy osób:

  • Z pasją i ciekawymi zainteresowaniami
  • Potrafiących stawiać sobie cele i aktywnie je realizować
  • Optymistycznie patrzących na świat
  • Lubiących pracę w zespole
  • Myślących twórczo
  • Szanujących różnorodność i środowisko naturalne
  • Ze znajomością języków obcych

Jeżeli identyfikujesz się z tym co my, to właśnie Ciebie szukamy!