Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Technik ds. badań i rozwoju

Pracodawca: Synthos SA Numer referencyjny: 42351 Data publikacji: 11 października 2021 Lokalizacja: Oświęcim - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Chemia, chemia fizyczna, fizyka
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Badania naukowe

Opis stanowiska

  • prowadzenie prac badawczo-rozwojowych w laboratorium związanych z realizacją projektów
  • wsparcie zespołu specjalistów
  • nadzorowanie sprzętu laboratoryjnego
  • opracowywanie wyników przeprowadzonych testów
  • odpowiedzialność za stan wyposażenia laboratorium
  • prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzonymi pracami
  • przygotowanie sprzętu do przeglądów serwisowych

Wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe o profilu chemicznym
  • znajomość obsługi podstawowego sprzętu laboratoryjnego
  • umiejętność prezentowania i raportowania wyników
  • samodzielność w działaniu
  • sumienność, rzetelność, dokładność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Synthos SA

Synthos SA – polskie przedsiębiorstwo branży chemicznej z siedzibą w Oświęcimiu. Synthos SA jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce. Spółka jest pierwszym w Europie producentem kauczuków syntetycznych oraz największym europejskim producentem polistyrenu do spieniania.