Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Ekspert sprzedaży ds. fotowoltaiki

Pracodawca: Talent Place Numer referencyjny: 2 Data publikacji: 17 września 2020 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Aktywna praca w terenie, budowanie partnerskich relacji biznesowych jest tym czy zajmujesz się na co dzień? Posiadasz doświadczenie w sprzedaży B2B? W chwili obecnej szukasz nowych wyzwań, zależy Ci na rozwoju zawodwym i osobistym, to ta oferta pracy może Cię zainteresować!

Dla naszego Klienta, firmy oferującej kompleksową usługę przygotowania, finansowania, realizacji oraz obsługi serwisowej inwestycji w obszarze oświetlenia LED oraz instalacji fotowoltaicznych poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty/Eksperta ds. fotowoltaiki.

Firmę tworzą specjalisci posiadający wieloletnie doświadczenie w branży oświetleniowej, energetyce odnawialnej i nowych technologiach. Razem zapewniają niezbędne know-how w zakresie doboru, wdrożenia i obsługi nowoczesnych systemów oświetleniowych i fotowoltaicznych.

  • aktywna sprzedaż produktów do klientów B2B w powierzonym regionie Polski
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • prowadzenie projektów, w których oczekiwane są bardzo dobre umiejętności komunikacyjne oraz negocjacyjne

Wymagania

  • osób doświadczonych w sprzedaży usług B2B
  • osób samodzielnych, zaanagżowanych i zmotywowanych do pracy w terenie
  • handlowców dbających o relacje z potencjalnymi klientami
  • osób nastwionych na realizację celu
  • osób otwartych na zmiany i wyzwania zawodowe

Oferujemy

Wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system prowizyjny
Stabilną formę zatrudnienia - kontrakt B2B
Proces wdrożeniowy polegący na szkoleniu stacjonarym i w terenie oraz indywidualne wdrożenie z Kierownikiem regionalnym
Nowoczesne narzędzia pracy: m.in.CRM, samochód, WelcomeBook
Programy szkoleniowo-rozwojowe ze sprzedaży B2B prowadzone przez renomowane firmy szkoleniowe oraz konkursy specjalne

Talent Place

Rekrutacja w oparciu o społeczność profesjonalnych rekruterów

Talent Place to innowacyjne rozwiązanie rekrutacyjne oparte o społeczność profesjonalnych rekruterów. Naszym celem jest dopasowanie jak największej liczby pracowników i pracodawców, tak aby w pełni wykorzystywali swój wzajemny potencjał. Żeby to osiągnąć, stworzyliśmy międzynarodową społeczność ekspertów HR, którzy zawsze są gotowi iść o krok dalej aby zapewniać najwyższą jakość rekrutacji.