Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds.pozyskiwania energii / Key Account Manager

Pracodawca: Talent Place Numer referencyjny: KAM.OZE_09.2020 Data publikacji: 21 września 2020 Lokalizacja: Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii, Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna, Energetyka słoneczna

Opis stanowiska

Dla naszego klienta, który prowadzi intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych - poszukujemy Kandydatów na stanowiska:

Key Account Manager oraz
Specjalista ds. pozyskiwania energii

Praca polega na aktywnym pozyskiwaniu wytwórców energii elektrycznej z branży OZE.

Wymagania

Szukamy osób:
  • doświadczonych w sprzedaży usług B2B (min. 2 lata doświadczenia)
  • z dobrą znajomością rynku energii
  • osób z aktywnym prawem jazdy kat. B
  • osób ze znajomością języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • osób dbających o relacje z potencjalnymi klientami
  • osób proaktywnych, otwartych, gotowych na wyzwania.

Oferujemy

  • auto służbowe z kartą paliwową
  • laptop i telefon
  • prywatną opiekę medyczną
  • wynagrodzenie stałe + roczna premia za wyniki (umowa o pracę)

Inne informacje

Rekrutacje prowadzę dla naszego klienta, który prowadzi intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Biuro znajduje się w Warszawie, praca jest jednak zdalna (w terenir).

Talent Place

Wykorzystujemy wszystkie najlepsze rozwiązania rekrutacyjne i oferujemy naszym klientom rozwiązanie dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.