Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. BHP

Pracodawca: TEAM PREVENT POLAND SP Z O.O. Numer referencyjny: BHP/1/WW Data publikacji: 21 sierpnia 2019 Lokalizacja: Wrocław - Dolnośląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Ryzyko: Zarządzanie bezpieczeństwem, ryzyko zawodowe, Zagrożenia technologiczne, awarie przemysłowe
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • przeprowadzanie szkoleń w obszarze bezpieczeństwa pracy,
  • opracowywanie i tworzenie dokumentacji z zakresu BHP zgodnie z przyjętymi standardami w firmie,
  • przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie BHP,
  • prowadzenie postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji powypadkowej,
  • udział w opracowywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego,
  • prowadzenie ewidencji oraz wszelkiej sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa w zakresie BHP,
  • współpraca z jednostkami kontroli,
  • nadzorowanie zgodności procedur, udzielanie merytorycznych konsultacji oraz doradztwo z zakresu przestrzegania wymogów bezpieczeństwa pracy przez przedsiębiorców,
  • inne obowiązki związane z obsługą klienta oraz budowaniem wizerunku firmy.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. BHP w zakładzie produkcyjnym lub w branży budowlanej,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy,
  • uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej, praktyczna znajomość aspektów ppoż,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat.B,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • praca w intensywnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • możliwość samorealizacji i rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia kwalifikacji.

Inne informacje

Prosimy o dopisanie w przesyłanym CV klauzul:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Team Prevent Poland Sp. z o.o., ul. Batorego 19, 43-200 Pszczyna, moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Team Prevent Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Informacja dot. obowiązku informacyjnego:

TEAM PREVENT POLAND SP Z O.O.

Team Prevent Poland należy do międzynarodowego koncernu BAD-TeamPrevent Group, któremu zaufało ponad 270.000 firm i instytucji zatrudniających ponad 4 mln osób w Europie. Dzięki nam zdrowie, bezpieczeństwo oraz jakość ulegają ciągłemu rozwojowi i pozytywnym zmianom, a umiejętności, kompetencje i motywacja pracowników naszych Klientów rosną.