Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. BHP - Kielce (współpraca)

Pracodawca: TEAM PREVENT POLAND SP Z O.O. Numer referencyjny: BHP/01/KIE Data publikacji: 08 stycznia 2020 Lokalizacja: Kielce - Świętokrzyskie Rodzaj umowy: Umowa zlecenie Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka
Ryzyko: Zarządzanie bezpieczeństwem, ryzyko zawodowe
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

  • przeprowadzanie szkoleń w obszarze bezpieczeństwa pracy,
  • opracowywanie i tworzenie dokumentacji z zakresu BHP zgodnie z przyjętymi standardami w firmie,
  • przeprowadzanie audytów i przeglądów warunków pracy w zakresie BHP,
  • prowadzenie postępowań powypadkowych i sporządzanie dokumentacji powypadkowej,
  • udział w opracowywaniu i aktualizacji oceny ryzyka zawodowego,
  • prowadzenie ewidencji oraz wszelkiej sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa w zakresie BHP

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy lub studia podyplomowe,
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. BHP w zakładzie produkcyjnym lub w branży budowlanej,
  • bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów z obszaru bezpieczeństwa pracy,
  • mile widziane uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej, praktyczna znajomość aspektów ppoż,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń w języku angielskim,
  • prawo jazdy kat. B
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • współpraca zgodnie z najlepszymi standardami w międzynarodowym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • kontakt z najnowszymi technologiami

Inne informacje

własna działalność gospodarcza lub umowa cywilnoprawna,
obsługa Klienta: na początku wizyty 2x w tygodniu, później możliwość 1 wizyty tygodniowo,
dostępność na telefon, czas reakcji na dodatkową wizytę około 1,5h,

TEAM PREVENT POLAND SP Z O.O.

Team Prevent Poland należy do międzynarodowego koncernu BAD-TeamPrevent Group, któremu zaufało ponad 250.000 firm i instytucji zatrudniających ponad 4 mln osób w Europie. Dzięki naszym usługom procesy z zakresu EHS oraz Jakości ulegają ciągłemu rozwojowi i pozytywnym zmianom, a umiejętności, kompetencje i motywacja naszych Klientów rosną.

Nasza firma obecna jest na polskim rynku od ponad 10 lat. W tym czasie otworzyliśmy kilkanaście lokalizacji w całej Polsce i zatrudniliśmy kilkuset pracowników. W relacjach pracodawca-pracownik stawiamy przede wszystkim na dialog oraz współpracę. Rozwój naszych pracowników jest siłą napędową naszej firmy, dlatego dbamy o każdy aspekt ich zawodowej kariery.