Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. ochrony środowiska - Warszawa

Pracodawca: TEAM PREVENT POLAND SP Z O.O. Numer referencyjny: OŚ/02/WAW Data publikacji: 08 stycznia 2020 Lokalizacja: Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Sprawozdania, ewidencje, kontrole, Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

  • opracowywanie dokumentacji wniosków o wydanie pozwoleń,
  • współudział w opracowywaniu raportów o oddziaływaniu na środowisko planowanych przedsięwzięć,
  • nadzór nad zakładami przemysłowymi w zakresie kontroli przestrzegania przepisów prawa ochrony środowiska,
  • przeprowadzanie audytów zgodności z wymaganiami ustawy Prawo ochrony środowiska,
  • prowadzenie ewidencji oraz wszelkiej sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa ochrony środowiska,
  • współpraca z jednostkami kontroli oraz organami administracji samorządowej,
  • udzielanie merytorycznych konsultacji oraz doradztwo z zakresu przestrzegania przez przedsiębiorców wymogów wynikających z przepisów dotyczących ochrony środowiska.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu inżynierii środowiska, ochrona środowiska (studia stacjonarne/niestacjonarne i/lub podyplomowe),
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku specjalisty ds. ochrony środowiska w zakładzie produkcyjnym lub w firmie konsultingowej specjalizującej się w usługach z zakresu ochrony środowiska,
  • mile widziana znajomość zagadnień ochrony powietrza, gospodarki odpadami, umiejętność wykonywania analiz obliczeniowych wpływu emisji na stan zanieczyszczenia powietrza i/lub znajomość zagadnień gospodarki wodnościekowej, umiejętność opracowywania dokumentacji,
  • mile widziana znajomość systemów zarządzania środowiskowego wg ISO 14001, EMAS, REACH i CLP,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,Power Point,
  • mile widziana znajomość programów graficznych AutoCAD, Corel Draw i innych.

Szczególnie pożądane:
  • rzetelność
  • sumienność
  • dokładność
  • zaangażowanie

Oferujemy

• narzędzia pracy adekwatne do wykonywanych zadań,
• możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji,
• system wynagrodzeń za osiągnięte sukcesy,
• atmosferę w pracy koleżeńską i niezapomnianą,
• pakiet ubezpieczenia medycznego i grupowego,
• naukę języka obcego.

Inne informacje

Prosimy o dopisanie klauzul w przesyłanym CV:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Team Prevent Poland Sp. z o.o., ul. Batorego 19, 43-200 Pszczyna, moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Team Prevent Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Informacja dot. obowiązku informacyjnego:

TEAM PREVENT POLAND SP Z O.O.

Team Prevent Poland należy do międzynarodowego koncernu BAD-TeamPrevent Group, któremu zaufało ponad 250.000 firm i instytucji zatrudniających ponad 4 mln osób w Europie. Dzięki naszym usługom procesy z zakresu EHS oraz Jakości ulegają ciągłemu rozwojowi i pozytywnym zmianom, a umiejętności, kompetencje i motywacja naszych Klientów rosną.

Nasza firma obecna jest na polskim rynku od ponad 10 lat. W tym czasie otworzyliśmy kilkanaście lokalizacji w całej Polsce i zatrudniliśmy kilkuset pracowników. W relacjach pracodawca-pracownik stawiamy przede wszystkim na dialog oraz współpracę. Rozwój naszych pracowników jest siłą napędową naszej firmy, dlatego dbamy o każdy aspekt ich zawodowej kariery.