Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Inżynier ds. ochrony środowiska

Pracodawca: Tenneco Inc. Numer referencyjny: 178249-846 Data publikacji: 01 września 2017 Lokalizacja: Gliwice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Woda: Oczyszczanie ścieków
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP, Prawo i administracja

Opis stanowiska

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:

  • Nadzór nad zakładową podczyszczalnią ścieków
  • Prowadzenie działań w zakresie spełnienia wymagań prawnych z dziedziny ochrony środowiska (nadzór nad decyzjami administracyjnymi, tworzenie sprawozdań, organizacja pomiarów stężeń gazów, emisji hałasu, stężeń ścieków itp.)
  • Nadzór nad dokumentacją i systemem zarządzania środowiskiem (ISO 14001)
  • Prowadzenie wewnętrznej gospodarki odpadami i nadzór nad podwykonawcami
  • Kontakty z dostawcami usług serwisowych

Wymagania

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie  wyższe techniczne (Ochrona środowiska, BHP)
  • Doświadczenie zawodowe w dziedzinie ochrony środowiska oraz BHP
  • Znajomość systemów zarządzania środowiskiem (w szczególności ISO 14001)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Ogólna znajomość przepisów przeciwpożarowych i BHP
  • Wielozadaniowość, umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Mile widziana znajomość systemu SAP

Oferujemy

Oferujemy:

  • Dynamiczne miejsce pracy, które da Ci szansę na rozwój
  • Ambitną pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pracę na miejscu oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia (bogaty pakiet socjalny: karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i inne)
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie do studiów

Tenneco Inc.

Tenneco’s powerful brands deliver world-class quality and performance. We support our global customers with premium products, innovative marketing programs and strong distributor partnerships.