Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Product Manager ds. fotowoltaiki

Pracodawca: Thermosilesia Sp. z o.o. Sp. k. Numer referencyjny: 132916 Data publikacji: 15 maja 2023 Lokalizacja: Ruda Śląska - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka słoneczna
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • analizę konkurencyjności produktowej oraz cenowej;
  • poszukiwanie dostawców dla nowych produktów;
  • wsparcie Działu Sprzedaży;
  • przygotowywanie materiałów i prezentacji szkoleniowych z zakresu oferowanych produktów;
  • przygotowywanie analiz.

Wymagania

  • masz min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze branży technicznej;
  • znasz bardzo dobrze język angielski;
  • jesteś nastawiony/a zadaniowo;
  • masz umiejętności negocjacyjne;
  • jesteś pracowity/a, sumienny/a;
  • masz prawo jazdy kat. B.;
  • jesteś samodzielny/a w działaniu.

Oferujemy

Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań;
  • dofinansowanie do pakietów sportowych;
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej;
  • dofinansowanie nauki języka angielskiego i języka niemieckiego;
  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole.

Thermosilesia Sp. z o.o. Sp. k.

THERMOSILESIA to czołowy dostawca nowoczesnych, wydajnych i energooszczędnych urządzeń z branży klimatyzacji, wentylacji i ogrzewnictwa.