Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. projektowania sieci

Pracodawca: Thesar-Pro Sp. z o.o. Numer referencyjny: 131194 Data publikacji: 04 listopada 2021 Lokalizacja: Gdańsk - Pomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna

Opis stanowiska

Zadania:

  • Przygotowywanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej.
  • Wykonywanie projektów telekomunikacyjnych - stacyjnych i liniowych, szczególnie z zakresu FTTH.
  • Wykonywanie uzgodnień i wizji lokalnych na obiektach.
  • Współpraca z jednostkami administracji publicznej.

Wymagania

Wymagania:

  • Znajomość programu AutoCad, QGis.
  • Umiejętność analizy wytycznych Inwestora.
  • Znajomość Prawa Budowlanego.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane:

  • Uprawnienia budowlane do projektowania w telekomunikacji.

Oferujemy

Oferujemy:

  • dostęp do szeregu specjalistów, którzy udzielają pomocy w zakresie kadrowym, finansowym i prawnym;
  • atrakcyjne pakiety świadczeń socjalnych, w tym: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport;
  • stabilne zatrudnienie, przejrzyste warunki współpracy;
  • możliwość skorzystania ze szkoleń stacjonarnych jak i E-learning’owych;
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Thesar-Pro Sp. z o.o.

Opis firmy:

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w outsourcingu personalnym i procesowym. Prowadzimy kompleksową obsługę projektów wraz z dostarczeniem niezbędnych narzędzi do pracy.

Realizujemy projekty finansowe i informatyczne. Z firmami partnerskimi prowadzimy wiele wspólnych przedsięwzięć, w tym działania innowacyjne i optymalizacyjne dla naszych Kontrahentów.