Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. handlowych

Pracodawca: TIM S.A. Numer referencyjny: 224384 Data publikacji: 02 lipca 2021 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Marketing, PR, komunikacja, Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:
  • kontakt z klientami firmy za pośrednictwem kanałów zdalnych
  • telefoniczna realizacja powierzonych zadań sprzedażowych
  • profesjonalna obsługa klientów, także w zakresie doradztwa technicznego
  • wspieranie klientów we wdrażaniu technicznych rozwiązań preferowanych przez TIM
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami

Wymagania

Nasze wymagania:
  • doświadczenie w sprzedaży na stanowisku handlowca (min. rok)
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • orientacja na realizację celów sprzedażowych
  • otwartość na poszerzanie wiedzy z zakresu elektrotechniki
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • wysoka motywacja i zaangażowanie
  • Dodatkowym atutem będzie:
  • znajomość branży elektrycznej i zagadnień związanych z elektrotechniką
  • doświadczenie w handlu e-commerce

Oferujemy

To oferujemy:
  • pracę u lidera ecommerce B2B w Polsce, która łączy stabilność zatrudnienia z nowoczesnym modelem biznesowym
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie w postaci stałej podstawy i premii uzależnionej od wyników pracy
  • możliwość uzyskania rocznej nagrody specjalnej

TIM S.A.

Internetowy Sklep Elektryczny TIM SA z osprzętem elektrycznym i elektrotechnicznym.