Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. sprzedaży rozwiązań energooszczędnych

Pracodawca: TIM S.A. Numer referencyjny: 208703 Data publikacji: 23 lutego 2021 Lokalizacja: Radom - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (* rodzaj umowy nie został określony w ogłoszeniu o pracę) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna, Odnawialne źródła energii
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

  • pracę w regionie Warszawa-Lublin-Radom
  • realizację polityki sprzedażowej firmy (oświetlenie, PV, wentylacja)
  • profesjonalną obsługę klientów w procesie sprzedaży
  • pozyskiwanie klientów, budowanie i utrzymywanie z nimi trwałych relacji
  • wsparcie techniczne klientów i współpracowników w zakresie OZE
  • obsługę powierzonych leadów
  • angażowanie się w wewnętrzne życie firmy np. udzielanie się na portalach firmowych lub mediach społecznościowych

Wymagania

  • osoby z doświadczeniem w sprzedaży (minimum rok)
  • znającej techniki sprzedaży i negocjacji
  • zainteresowaną tematyką OZE
  • posiadającej łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych i lubiącej pracować zespołowo
  • decyzyjnej i odpowiedzialnej
  • z wysoką motywacją i zaangażowaniem do pracy
  • posiadającej czynne prawo jazdy kat. B

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w branży oświetleniowej lub OZE

TIM S.A.

Internetowy Sklep Elektryczny TIM SA z osprzętem elektrycznym i elektrotechnicznym.