Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Inżynier budowy - branża elektroenergetyczna

Pracodawca: Torpol Numer referencyjny: 109449 Data publikacji: 17 lutego 2021 Lokalizacja: Szczecin - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

Do zadań pracownika należeć będzie między innymi:
  • udział w nadzorze nad robotami elektroenergetycznymi,
  • sprawdzanie i ocena dokumentacji technicznej,
  • wspieranie kierowników robót,
  • rozliczanie i udział w nadzorze nad robotami budowlanymi.

Wymagania

Od kandydatki / kandydata oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego technicznego o kierunku elektrycznym lub pokrewnym,
  • predyspozycji do udziału w kierowaniu podległym zespołem,
  • odpowiedzialności,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w dużej firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Doświadczenie na prestiżowej budowie kolejowej - wielobranżowej,
  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy,
  • Samodzielność działania,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Wyposażenie w podstawowe narzędzia pracy.

Torpol

Torpol Spółka Akcyjna, firma zajmująca się budową i modernizacją linii kolejowych wraz z towarzyszącą infrastrukturą.