Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista ds. kosztorysowania robót sanitarnych

Pracodawca: Torpol Numer referencyjny: 109404 Data publikacji: 12 lutego 2021 Lokalizacja: Poznań - Wielkopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Ekonomia, finanse
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową

Opis stanowiska

Do zadań pracownika należeć będzie między innymi:
  • przygotowywanie wycen/kosztorysów w oparciu o KNR, normy, kalkulacje własne w programie Norma,
  • przygotowywanie branżowych obmiarów oraz wycen w oparciu o dokumentację przetargową dla kontraktów przeprowadzanych w trybie projektuj-buduj lub buduj,
  • analizę treści SIWZ oraz weryfikacja dokumentacji przetargowej,
  • wysyłanie zapytań ofertowych na etapie przetargu oraz realizacji kontraktu,
  • weryfikacja, porównywanie i archiwizowanie zebranych ofert,
  • współpraca z kierownikiem budowy, kierownikiem kontraktu.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne (mile widziane inżynieria środowiska),
  • Dobra znajomość programu Norma PRO,
  • Znajomość MS Excel,
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Doświadczenie w kosztorysowaniu robót budowlanych (w szczególności branży odwodnienie i zewnętrzne sieci sanitarne)
  • Samodzielność, obowiązkowość oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Analityczne myślenie, dokładność, skrupulatność i odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie (budownictwo infrastrukturalne).

Oferujemy

  • Zatrudnienie w dużej firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia w stosunku do posiadanych kwalifikacji,
  • Pakiet medyczny i sportowy,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy.

Torpol

Torpol Spółka Akcyjna, firma zajmująca się budową i modernizacją linii kolejowych wraz z towarzyszącą infrastrukturą.