Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Monter-konserwator sieci kanalizacyjnej – kanalarz, kierowca-operator

Pracodawca: Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. Numer referencyjny: Dział Kadr i Płac, Monter-konserwator sieci, kierowca Data publikacji: 04 grudnia 2017 Lokalizacja: Toruń - Kujawsko-pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Woda: Oczyszczanie ścieków, Dystrybucja, wodociągi

Opis stanowiska

Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. zatrudni pracowników na stanowisko: monter-konserwator sieci kanalizacyjnej, kierowca-operator sprzętu specjalistycznego.

Zakres obowiązków:
  • Prace konserwacyjne i montażowe urządzeń sieci kanalizacyjnej,
  • Prowadzenie i obsługa sprzętu specjalistycznego do czyszczenia sieci kanalizacyjnej.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe (wodociągowo-kanalizacyjne, budowlane lub mechaniczne),
  • Prawo jazdy kat. "C",
  • Aktualne świadectwo kwalifikacji zawodowej,
  • Dobry stan zdrowia,
  • Dyspozycyjność.

Inne informacje

Tryb przeprowadzenia naboru:
Kandydaci proszeni są o składanie Ofert w terminie do 15.12.2017 r. na adres Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. ul. Rybaki 31-35, 87-100 Toruń, z dopiskiem „Dział Kadr i Płac – nabór Ofert na stanowisko Monter-konserwator sieci kanalizacyjnej – kanalarz, kierowca-operator”.

Rozpatrywane będą Oferty zawierające klauzulę w brzmieniu: „Zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej Ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu, przez rok”.

Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.

Od 1 czerwca 2000 r. Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. funkcjonuje jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Gminy Toruń.
Do jej zadań należy zaspokajanie zbiorowych potrzeb wspólnoty gminy, a w szczególności wodociągów i zaopatrzenia w wodę, kanalizacji, usuwania i oczyszczania ścieków komunalnych.