Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Projektant - branża gazowa

Pracodawca: Tractebel Engineering S.A. Numer referencyjny: KAT_WG_PS_0719 Data publikacji: 24 lipca 2019 Lokalizacja: Katowice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (czas nieokreślony) Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Energia: Ropa, gaz i węgiel
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna, Inżynieria przemysłowa i procesowa

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu realizującego projekty gazowe. Jest to szansa dla mniej lub bardziej doświadczonego inżyniera, aby dołączyć do organizacji, gdzie czeka wyzwanie uczestniczenia w zaawansowanych technicznie przedsięwzięciach inwestycyjnych, gdzie rola dobrego projektanta jest kluczowa.

Wymagania

- posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych, kanalizacyjnych, gazowych (lub w trakcie realizacji)
- min. 2 lata doświadczenia w projektowaniu i wykonywaniu części obliczeniowej projektów
- wykształcenie wyższe kierunkowe,
- dobra komunikatywność oraz umiejętność pracy w grupie,
- umiejętność samodzielnego analizowania i rozwiązywania zagadnień oraz problemów technicznych,
- dobra znajomość obsługi programów branżowych (Profil Koordynator, Auto-Cad, Micro Station),
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
- Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o doświadczenie naszej firmy,
- Uczestnictwo w ciekawych projektach, również międzynarodowych,
- Uczestnictwo w szkoleniach kierunkowych,
- Świadczenia socjalne: opieka medyczna lub karta sportowa,
- Dofinansowanie do wypoczynku,
- Dużą samodzielność,
- Elastyczne godziny pracy,
- Dogodną lokalizację miejsca pracy z pełną swobodą parkowania

Inne informacje

KLAUZULA INFORMACYJNA DLA OSOBY UBIEGAJĄCEJ SIĘ O ZATRUDNIENIE

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do TRACTEBEL ENGINEERING S.A.   (Pracodawca, Administrator Danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych organizowanych przez TRACTEBEL ENGINEERING S.A.  prosimy  o dołączenie klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TRACTEBEL ENGINEERING S.A. z siedzibą w Katowicach, ul. Dulęby 5 w celu udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych.”

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych) (dalej jako „RODO”) informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TRACTEBEL ENGINEERING S.A. w Katowicach przy ul. Dulęby 5, 40-833 Katowice (dalej jako: „Administrator”).
Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody - dalszych procesach rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust.  1 lit.  a) RODO (dobrowolnie wyrażona zgoda). Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych może się odbywać, niezależnie od wyrażonej zgody, również na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO (prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na dochodzeniu oraz obronie roszczeń Administratora).
Pani/Pana dane nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do państw   trzecich/organizacji międzynarodowych.
Pani/Pana dane będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż okres przedawnienia   roszczeń   związanych   z  przetwarzaniem danych osobowych w celach rekrutacji, tj. 6 lat od momentu zakończenia procesu rekrutacji.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu.
Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również dalszych procesach rekrutacyjnych. Brak powyższej zgody uniemożliwi nam rozpatrzenie Pani/Pana kandydatury.

Tractebel Engineering S.A.

TRACTEBEL ENGINEERING S.A. jest międzynarodową firmą inżynieryjno–konsultingową należącą do grupy ENGIE, która posiada ponad 100 lat doświadczenia w realizacji projektów dla sektora energetycznego i infrastruktury. Dzięki zatrudnieniu wysokiej klasy specjalistów, firma szybko zdobyła wiodącą pozycję na rynku usług inżynierskich w Polsce.