Więcej  ›
21.02.2024 21 lutego 2024

Elektromonter

Pracodawca: Trakcja S.A. Numer referencyjny: 180542 Data publikacji: 22 listopada 2023 Lokalizacja: Szczecin - Zachodniopomorskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

NA TYM STANOWISKU BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

Prace związane z budową konserwacją i utrzymaniem infrastruktury energetycznej (podstacje trakcyjne linie oświetleniowe sterownicze zasilające itd.)

Praca przy wykonywaniu linii kablowych nn SN WN i linii napowietrznych nn SN WN;

Praca przy budowie stacji transformatorowych słupowych i kontenerowych;

Budowa oświetlenia terenów miejskich i kolejowych oraz tuneli i przejść dla pieszych;

Budowa elektrycznego ogrzewania rozjazdów;

Wykonanie sterowania odłączników.

Wymagania

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE JEŚLI POSIADASZ:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe o profilu elektrycznym lub elektroenergetycznym.

Uprawnieninia SEP kat. E.

Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości.

Umiejętność efektywnej pracy w zespole.

Dobrą organizacje i zaangażowanie w pracę.

Sumienność terminowość obowiązkowość.

Mile widziane:

Doświadczenie na stanowisku o zbliżonym zakresie odpowiedzialności.

Trakcja S.A.

O nas

Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki.
Rocznie realizujemy ponad 100 kontraktów budując i modernizują linie kolejowe, tramwajowe, autostrady i drogi ekspresowe, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.
Jesteśmy dumni mogąc brać udział w skomplikowanych i innowacyjnych przedsięwzięciach infrastrukturalnych, takich jak:

• modernizacja blisko 20% długości torów dedykowanych połączeniom obsługiwanym przez Pendolino,
• budowa najnowocześniejszego w Polsce zaplecza technicznego dla obsługi pociągów aglomeracyjnych,
• wyprodukowanie pierwszego w Polsce magazynu energii wytworzonej przez farmę wiatrową
• udział w budowie pierwszej w Niemczech elektrycznej autostrady dla ciężarówek,
• dostawa zintegrowanego systemu dynamicznej informacji podróżnych i bezpieczeństwa pasażerów, zastosowanego po raz pierwszy na dworcu Łódź Fabryczna
• przebudowa linii tramwajowej wraz z rewitalizacją mostu Piłsudskiego w Krakowie, czy systemu zasilania nowej sieci tramwajowej w Olsztynie.
• zaprojektowanie, produkcja urządzeń i zmiana napięcia dla linii WKD z 600 V na 2 KV

oraz tysięcy innowacyjnych rozwiązań w energetyce i kolejnictwie wdrożonych w okresie ponad 70 lat naszej działalności.