Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Monter instalacji sanitarnych i gazowych

Pracodawca: Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. Numer referencyjny: 196243 Data publikacji: 24 marca 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Transport: Infrastruktura i rozwój lokalny
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków

Opis stanowiska

Będziesz odpowiadać za:

  • utrzymanie prawidłowego funkcjonowania instalacji wodno-kanalizacyjnych i ciepłowniczych będących w utrzymaniu Zakładu,
  • budowę i utrzymanie instalacji odwodnieniowych w torach tramwajowych,
  • podłączanie instalacji wodno-kanalizacyjnej zapleczy budowy,
  • utrzymanie i konserwację węzłów cieplnych będących w utrzymaniu odpowiednio Zakładu,
  • odśnieżanie torów tramwajowych (akcja zima).

Wymagania

A od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia zasadniczego zawodowego – hydraulicznego, budowlanego,
  • roku doświadczenia zawodowego w zakresie konserwacji urządzeń, instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz centralnego ogrzewania,
  • umiejętności obsługi niwelatora,
  • umiejętności posługiwania się narzędziami do napraw instalacji CO, wody zimnej, wody ciepłej, gazowej i sprężonego powietrza,
  • umiejętności obsługi narzędzi oraz elektronarzędzi,
  • umiejętności czytania schematów hydraulicznych
  • samodzielności i umiejętności zarządzania czasem,
  • mile widziane: prawo jazdy kat.B

Oferujemy

Czeka na Ciebie:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • praca w godzinach 6.00 – 14.00,
  • możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej i karnetów sportowych,
  • bilet na przejazdy całą warszawską komunikacją miejską za jedyną złotówkę rocznie dla Ciebie i Twoich dzieci oraz dofinansowanie do biletów w wysokości 50% dla osób spoza Warszawy,
  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny, możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania),
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (dofinansowujemy studia – nawet do 80% kosztów),
  • możliwość nauki języka angielskiego i niemieckiego w 100% finansowanej przez Spółkę,
  • podwyższone do 4% wpłaty do PPK,
  • zniżki na wydarzenia kulturalne i sportowe

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

Chcesz mieszkać w czystej i sprawnej komunikacyjnie stolicy? Zapraszamy do współpracy!  Budujmy razem ekologiczny, nowoczesny i przyjazny transport miejski!