Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. ochrony przeciwpożarowej

Pracodawca: Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. Numer referencyjny: 106443 Data publikacji: 30 marca 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Transport: Infrastruktura i rozwój lokalny
Ryzyko: Zarządzanie bezpieczeństwem, ryzyko zawodowe

Opis stanowiska

Będziesz odpowiadać m.in. za:

  • opiniowanie dokumentacji technicznej oraz budowlanej zadań inwestycyjno-remontowych
  • w zakresie ochrony przeciwpożarowej
  • proponowanie rozwiązań technicznych związanych z bezpieczeństwem pożarowym i technicznym obiektów
  • udział w pracach komisji ds. badania przyczyn powstania pożaru
  • przeprowadzanie instruktażu ogólnego w zakresie ochrony przeciwpożarowej nowo zatrudnianym pracownikom
  • przeprowadzanie kontroli obiektów
  • opracowywanie oraz aktualizacja instrukcji oraz regulaminów dot. ochrony przeciwpożarowej

Wymagania

Czeka na Ciebie:

  • zapewnienie sprawności sprzętu, instalacji urządzeń i systemów ochrony przeciwpożarowej
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • praca w godzinach 7.00 – 15.00
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej i karnetów sportowych
  • bezpłatne przejazdy całą komunikacją miejską
  • pakiet socjalny (m.in. dofinansowania do urlopu wypoczynkowego dla Ciebie i Twojej rodziny
  • możliwość otrzymania nisko oprocentowanej pożyczki na remont/zakup mieszkania)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji (dofinansowujemy studia – nawet do 80% kosztów)
  • możliwość nauki języka angielskiego w 100% finansowanej przez Spółkę
  • podwyższone do 2% wpłaty do PPK
  • zniżki na wydarzenia kulturalne i sportowe

Oferujemy

A od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego na kierunku inżynieria bezpieczeństwa pożarowego
  • co najmniej 3 lat pracy na stanowisku związanym z ochroną przeciwpożarową
  • bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu ochrony przeciwpożarowej
  • obsługi programów MS Word, MS Excel, MS Outlook, AutoCad na poziomie dobrym
  • prawa jazdy kat. B

Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.

Chcesz mieszkać w czystej i sprawnej komunikacyjnie stolicy? Zapraszamy do współpracy!  Budujmy razem ekologiczny, nowoczesny i przyjazny transport miejski! Dołącz do Wydziału BHP i PPOŻ  jako: