Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Pracodawca: Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Numer referencyjny: 113860 Data publikacji: 21 kwietnia 2021 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Przemysł i inżynieria: Mechanika, elektromechanika, automatyka
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

  • zapewnienie zgodności produktów ze środowiskowymi wymaganiami prawnymi w Polsce i Unii Europejskiej oraz w innych krajach spoza Unii Europejskiej;
  • raportowanie zgodnie ze środowiskowymi wymaganiami prawnymi w Polsce oraz krajach członkowskich Unii Europejskiej oraz innych krajach spoza Unii;
  • bieżąca współpraca z organizacjami odzysku w poszczególnych krajach Unii Europejskiej, w Polsce oraz innych krajach spoza Unii;
  • reprezentowanie firmy przed organami kontroli, inspekcją ochrony środowiska.

Wymagania

  • wykształcenia wyższego (preferowane Ochrona Środowiska);
  • doświadczenia zawodowego min. rok (mile widziane w branży elektronicznej);
  • biegłej znajomości jęz. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
  • wiedzy w zakresie ustaw środowiskowych w szczególności: ustawy o odpadach, ustawy o opakowaniach i odpadów opakowaniowych, ustawa o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym;
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu Excel.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość systemu SAP;
  • znajomość dodatkowego języka obcego.

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Transfer Multisort Elektronik (TME) – polskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Łodzi, jest jednym z największych globalnych dostawców komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej.